×

Wyszukaj artykuł

Czyżby to instruktor z "My Way"?

Edyta Górniak w programie Kuby Wojewódzkiego powiedziała, że się z kimś spotyka.

Redakcja Pinbook | 30-11-2019 | skomentuj

Edyta Górniak w programie Kuby Wojewódzkiego powiedziała, że się z kimś spotyka.

AKPA

OceńEdyta Górniak nieustannie nas zaskakuje. Ostatnio opowiadała o tragicznym małżeństwie – ponoć Dariusz K. okradł ją tuż przed ślubem. Media żyły również bujnym życiem uczuciowym „diwy”, bo co i rusz pokazywała się z nowym partnerem albo opowiadała o nim. Niedawno gwiazda odwiedziła Kubę Wojewódzkiego w jego show na TVN, gdzie powiedziała znamienne słowa:

Po prostu spotykam się z kimś

  Zobacz także  


I to rozpoczęło całą burzę w mediach. Spekuluje się, ze nowym chłopakiem Górniak mógłby być… instruktor, z którym ćwiczy swoją jazdę w programie TVN.

Edyta Górniak ma nowego partnera

Od momentu rozwodu z Dariuszem K. praktycznie żaden związek gwiazdy nie był zbyt trwały. Rozpadały się prędzej czy później. Okazuje się, że to może się zmienić za sprawą instruktora – Dawida Zawadzkiego – który uczy gwiazdę jeździć autem. To właśnie jego wskazuje się na nowego partnera piosenkarki. Czy to prawda, czy też nie… Widać między nimi pewną chemię. Instruktor chętnie ją podrywa, rzucają dwuznaczne żarty, a Edyta wcale nie pozostaje mu w tej materii dłużna.

Jedna z osób, która była na imprezie urodzinowej Edyty, w rozmowie z „Na żywo” zdradziła kilka szczegółów o tym, co zrobił Dawid, który również został zaproszony na urodziny „Edzi”:

Gdy wszedł na imprezę z bukietem kwiatów, jubilatce trudno było ukryć wzruszenie. Niemal cały wieczór byli nierozłączni

  Zobacz także  


Tabloid dotarł też bezpośrednio do Dawida Zawadzkiego, który specjalnie nie ukrywał się z tym, że Edyta jest dla niego kimś ważnym:

Edyta jest bardzo ładną kobietą. Niezależnie od dziedziny, którą się zajmuje, dąży do perfekcji. Tym mi imponuje. Mamy bardzo dobry kontakt i chciałbym, żeby tak zostało nawet po programie

Miejmy nadzieję, że tym razem diwie się uda – niezależnie od tego, czy będzie to instruktor jazdy Dawid, czy jakikolwiek inny mężczyzna.

Wszystko na temat:

Edyta Górniak TVN Kuba Wojewódzki Show-biznes Celebryci Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: