Kto dołączy do obsady?

Dziewczyna z doświadczeniem - zwiastun 3. sezonu

"Dziewczyna z doświadczeniem" to serial, który emitowany był niemalże 3 lata temu. Wtedy też mogliśmy oglądać 2. sezon produkcji. Okazuje się, że serial powróci! Znowu będziemy mogli oglądać świat ekskluzywnych dziewczyn do wynajęcia. W tym dziwnym świecie będzie obracała się Julia Goldani Telles. W sieci jest już zwiastun 3. sezonu, a także dokładna data premiery. 

Dziewczyna z doświadczeniem - powrót serialu 

Trzy lata. Tyle twórcy kazali nam czekać na nowy sezon produkcji. W nowych odcinkach będziemy mogli zobaczyć aktorkę Julię Goldani Telles, która wcieli się w rolę Iros - młodej neurobiolożki, która zaczyna odkrywać świat seksu jako transakcji.

Materiały promocyjne serialu

Nowy sezon będzie liczył 10. odcinków i będzie opowiadał o tym, jak dziewczyna szybko orientuje się, ze jej spotkania z klientami zyskują dzięki nowym technologiom, więc zaczyna ich testować... Wszystko będzie działo się w światku firm technologicznych w Londynie. 

Premiera nowych odcinków zapowiedziana została na 2 maja. Autorką scenariusza i reżyserką 3. sezonu jest Anja Marquardt. W ekipie producentów znajduje się Steven Soderbergh, który jest autorem filmu, na którego podstawie powstał serial

A oto zwiastun 3. sezonu serialu: 

Tęskniliście? 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO