Co zobaczymy w nowej części?

"Dzieciak rządzi 2" - premiera coraz bliżej

Materiały promocyjne filmu

W 2021 roku możemy spodziewać się sporej gratki zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych - "Dzieciak rządzi" jest bowiem produkcją familijną, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Nowa część będzie nosiła tytuł "The Boss Baby: Family Business". Znowu w oryginalnym dubbingu pojawią się ci, których dobrze znamy, ale oprócz tego dołączy cała plejada wielkich gwiazd. Zobaczcie, co wiadomo o 2. części "Dzieciak rządzi". 

"Dzieciak rządzi 2" - co wiadomo? 

W oryginalnej wersji językowej pojawią się ci, których znamy z pierwszej części - mowa o Alecu Baldwinie, Jimmym Kimmelu i Lisie Kudrow. Nowymi osobami w obsadzie będą: Jeff Goldblum, James Marsden, Eva Longoria, Ariana Greenblatt oraz Amy Sedaris. 

W drugiej części będziemy świadkami jak Tim i Ted dorośli i są odpowiedzialnymi dorosłymi. Ich drogi się rozeszły - Tim to ojciec rodziny, a Ted to szef funduszu inwestycyjnego. Tim ma cudowną żonę i dwójkę dzieci. Siedmioletnia Tabitha to prymuska w szkole dla wybitnie uzdolnionych dzieci. Niemowlę Tina to tak naprawdę tajna agentka BabyCorp, która ma za zadanie odkryć tajemnice założyciela Acorn Center, gdzie chodzi Tabitha, doktora Armstronga. Jej działania doprowadzą do tego, że Tim i Ted ponownie się spotkają. 

Premiera już w marcu 2021 roku. Sprawdzajcie repertuar kin, aby być na bieżąco. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO