×

Wyszukaj artykuł


Internauci sugerują, że oszalał

Donald Tusk opublikował zdjęcie, na którym celuje do Donalda Trumpa [FOTO]

Redakcja Pinbook | 06-12-2019 | skomentuj

Donald Tusk opublikował zdjęcie, na którym celuje do Donalda Trumpa [FOTO]

AKPA

Oceń


Donald Tusk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich polityków. Jako były premier i Przewodniczący Rady Europejskiej zdobył duże wpływy oraz kontakty z najważniejszymi politykami z całego świata. Tusk wielokrotnie już udowodnił, że dysponuje dużymi umiejętnościami dyplomatycznymi i zawsze uchodził za wzór odpowiedniego w świecie polityki postępowania. Ostatnio jednak zaliczył wpadkę, którą natychmiast zauważyły światowe media oraz internauci.

  Zobacz także  


Polityk postanowił podzielić się w czwartek na Twitterze zdjęciem ze szczytu NATO, które zostało wykonane w idealnym momencie – Tusk, który stoi za Donaldem Trumpem zdaje się celować ze złożonego z palców „pistoletu” w jego plecy. Fotograf, któremu udało się uchwycić ten przypadkowy moment, z pewnością uznał to zdjęcie za zabawne. Najwyraźniej rozbawiło ono również Donalda Tuska, który je opublikował, pisząc żartobliwie:

Pomimo sezonowych zawirowań nasza przyjaźń transatlantycka musi trwać.

  Zobacz także  


Zdjęcie to wywołało wiele negatywnych komentarzy ze strony polskich internautów, którzy uznali zachowanie polityka za niepoważne i nieprzemyślane:

Rozumiem że ujęcie mogło być niefortunne, ale zdjęcie zamieszczone celowo. Jak dobrze, że losy świata są w rękach poważnych i odpowiedzialnych ludzi. Szok.

Okazało się, że Tusk obraził także Amerykanów, którzy dość poważnie potraktowali gest celowania w ich prezydenta:

Grozisz naszemu Prezydentowi? Mam nadzieję, że nie.
To jest właśnie to, co globaliści chcą zrobić konserwatystom.

Po tych ostrych reakcjach widać wyraźnie, że Donald Tusk powinien bardziej uważać na to, co wrzuca do sieci. Mimo, że na pewno nie chciał naprawdę strzelić w plecy Trumpa, niechcący sam sobie strzelił w stopę.


 
Wszystko na temat:

Donald Tusk Donald Trump Polityka Twitter Wszystkie tagiDodaj komentarz