×

Wyszukaj artykuł

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Dominika T.-W. usłyszała zarzuty w sprawie SKOK Wołomin. Grozi jej do 10 lat więzienia.

Redakcja Pinbook | 28-11-2019 | skomentuj

Dominika T.-W. usłyszała zarzuty w sprawie SKOK Wołomin. Grozi jej do 10 lat więzienia.

AKPA

OceńDominika T.-W., czyli była żona Michała Wiśniewskiego, usłyszała w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga zarzuty. Rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, Marcin Saduś, powiedział o co dokładnie chodzi:

W czwartek w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w związku ze śledztwem w sprawie SKOK Wołomin zostały ogłoszone celebrytce Dominice T. zarzuty, które dotyczyły wyłudzenia kredytu w kwocie jednego miliona złotych.

  Zobacz także  


Kobiecie grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego.

Dominika T. usłyszała zarzuty

Według rzecznika prasowego kobieta nie przyznała się do zarzucanych jej czynów, a także odmówiła składania wyjaśnień.

Wszystko zaczyna się w 2013 roku, kiedy to Dominika T.-W. „ubiegając się o wsparcie finansowe przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów”.
Prokurator powiedział, że pracownicy SKOK Wołomin zostali wprowadzeni w błąd również w kwestii tożsamości osób, na których kredyt faktycznie został udzielony. Na skutek właśnie tych działań pracownicy udzielili Dominice T. kredytu, którego wysokość wynosiła milion złotych.
Beneficjentem całego działania była nie tylko ona sama, ale również przebywająca w areszcie śledczym osoba, która znajdowała się w kierownictwie SKOK Wołomin.

Dominika T. w 2018 roku złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z którego wynikało, że została oszukana przez pracowników SKOK Wołomin. Zrobiła to dlatego, że… wiedziała, że zostaną jej postawione zarzuty.

Śledztwo prowadzone w tym kierunku zostało umorzone wobec braku cech przestępstwa, a decyzję prokuratora utrzymał w mocy Sąd Okręgowy Warszawa-Praga postanowieniem z dnia 19 września 2019 r.

- powiedział Saduś.


Wszystko na temat:

Dominika Tajner-Wiśniewska Gwiazdy Show-biznes Celebryci Wszystkie tagiKomentarze: