× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Dokument Sekielskiego - "Tylko nie mów nikomu".

Redakcja Pinbook | 13-05-2019 | skomentuj

Dokument Sekielskiego - "Tylko nie mów nikomu".

mobirank.pl

Oceń


Jakiś czas temu Tomasz Siekielski zapowiedział, że obnaży problem pedofilii w kościele. Niestety, nikt nie chciał podjąć się sfinansowania tego filmu - dlatego publicysta zebrał potrzebne pieniądze na stronie patronite, dzięki darowiznom osób, które taki film chciałyby obejrzeć. Wszyscy z nieukrywaną ciekawością oczekiwali, aż na platformie YouTube pojawi się dokument o pedofilii w kościele. I pojawił się - w sobotę, 11 maja. Dwa dni później film wyświetlony został na platformie YouTube prawie 7 milionów razy i zajmuje numer 1 w karcie na czasie. Dyskusje o dokumencie nie milkną - nic dziwnego, bo to bardzo mocna propozycja. Uważamy, że każdy powinien go obejrzeć, aby wyrobić sobie własne zdanie.

  Zobacz także  


Abp. Głódź stwierdził, że "nie ogląda byle czego", co spotkało się z niezadowoleniem wielu osób. Niektórzy księża sami zachęcali do obejrzenia dokumentu, a jednocześnie do tego, aby reagować. Przepraszali również za swoich "kolegów po fachu", a wielu z nich czeka również na to, aby tych, którzy dopuszczali się czynów pedofilskich, spotkała zasłużona kara.

Według Sekielskiego - ofiar, które się zgłosiło było dużo więcej, niż jedynie te, które pojawiły się w dokumencie. Jest więc duże prawdopodobieństwo, że powstanie druga część.

My zachęcamy do obejrzenia, a poniżej można wyświetlić film bezpośrednio:

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz