Skąd taka decyzja?

Doda zamierza odpocząć od show biznesu. Zawiesza karierę!

AKPA

Dorota Rabczewska, czyli Doda, od wielu lat pojawia się na naszej rodzimej scenie muzycznej i porywa za sobą tłumy wiernych fanów. W ostatnim czasie bardzo skupiła się na swojej karierze, co zaowocowało kilkoma niespodziankami dla jej fanów. I chociaż ostatnio, z powodów zdrowotnych, musiała odwołać część koncertów – szybko chciała to fanom wynagrodzić. Ale mamy również złe wiadomości. Doda będzie koncertowała jedynie do końca marca.

Później zamierza zrobić sobie konkretną przerwę w karierze, która, jak podkreśla gwiazda, potrwa co najmniej pół roku.

Doda zawiesza karierę?

W rozmowie z magazynem „Party” Doda wyznała, że zamierza zrobić sobie porządną przerwę. W jej planach jest skupienie się na zupełnie innych rzeczach. W planach ma wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie chce pomóc swojemu mężowi w nakręceniu filmu - „Dziewczyny z Dubaju”. Jak pisaliśmy – chce, aby jej przerwa potrwała chociaż pół roku.

Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić

- powiedziała dziennikarzowi podczas rozmowy.

Być może podczas wyjazdu Emil Stępień i Doda wpadną na jakiś inny pomysł na film, który kiedyś zdobędzie nominację do Oscara? Kto wie!

Będziecie tęsknić za skandalistką?

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO