×

Wyszukaj artykuł


Bardzo cierpi

Doda jest w rozpaczy! Lekarze nie potrafią jej pomóc...

Redakcja Pinbook | 12-01-2020 | skomentuj

Doda jest w rozpaczy! Lekarze nie potrafią jej pomóc...

AKPA

Oceń


Doda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce. Jej najwierniejsi fani doskonale wiedzą, że kiedyś Dorota Rabczewska bardzo cierpiała z powodu problemów z kręgosłupem. Teraz okazuje się, że gwiazda ma jeszcze większe problemy niż wcześniej. Podzieliła się tym ze swoimi obserwatorami za pośrednictwem InstaStories, gdzie opowiedziała że lekarze są kompletnie bezradni, a ona przez to wszystko jest bardzo załamana.

  Zobacz także  

Video dnia:Wszystko zaczęło się przed Sylwestrem – wtedy Doda zaczęła uskarżać się na szumy uszne.

Doda ma poważne problemy

Pisk bardzo jej przeszkadzał – był coraz bardziej uciążliwy, coraz głośniejszy. Na początku gwiazda podejrzewała, że powodem jest aparat ortodontyczny, ale jego zdjęcie również nie pomogło, a pisk w uchu nabierał na sile.

Co gorsza, nikt nie wie, co dokładnie jest piosenkarce. Nikt nie potrafi jej pomóc, lekarze rozkładają ręce. Póki co gwiazda przechodzi szczegółowe badania, ale nie przynosi to żadnej diagnozy.

Doda opowiedziała swoim fanom, że jest wycieńczona. Nie może przez te piski spać, a w dodatku jest kompletnie załamana. Poprosiła ich o pomoc, aby pozbyć się tego uczucia piszczenia w uchu – łapie się więc każdego polecanego sposobu.

Życzymy Dodzie szybkiego powrotu do zdrowia!


Wszystko na temat:

Doda Gwiazdy Choroba Celebryci Show-biznes Wszystkie tagiDodaj komentarz