Komedia romantyczna dla młodzieży powraca

Do wszystkich chłopców: zawsze i na zawsze - jest oficjalny zwiastun

Materiały promocyjne filmu

Już na początku lutego będziemy mogli oglądać 3. część z serii "Do wszystkich chłopców...". 12 lutego 2021 roku na platformie Netflic pojawi się film "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze". Będzie to kontynuacja przygód uwielbianej Lary Jean. Tym razem będzie miała twardy orzech do zgryzienia. Czy jej druga połówka faktycznie jest jej pisana? 

3. część przygód Lary Jean 

Platforma Netflix zdecydowała się na udostępnienie zwiastunu do nowej części historii o Lary Jean i jej sprawach sercowych. Pojawiły się również pierwsze zdjęcia z planu trzeciej części. 

"Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze" to kontynuacja hitu z 2018 i 2020 roku (kolejno: "Do wszystkich chłopców, których kochałam" oraz "Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham"). Tym razem będziemy obserwować jak Lara Jean radzi sobie z ostatnim rokiem liceum i świadomością, że jej życie niebawem diametralnie się zmieni. Będzie w końcu musiała podjąć wiele trudnych decyzji - co z rodziną, przyjaźnią i jej związkiem z Peterem. Czy uda im się utrzymać relację? Czy nieuniknione będzie rozstanie? 

W rolach głównych ponownie zobaczymy Lanę Condor i Noah Centineo. Oprócz tego również, między innymi, Janel Parrish, Ross Butler czy John Corbett. Reżyserem filmu jest, jak poprzednio, Michael Fimognari, a za scenariusz odpowiadała Katie Lovejoy. 

Premiera już 12 lutego na Netflix. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO