×

Wyszukaj artykuł

Tylko dens ma sens?

DiDdżej Mietek przypomina o znaczeniu tańca w nowym klipie

Redakcja Pinbook | 07-04-2020 | skomentuj

DiDdżej Mietek przypomina o znaczeniu tańca w nowym klipie

youtube.pl

OceńMało kto z fanów muzyki disco polo nie kojarzy DiDżeja Mietka. Artysta ma na swoim koncie między innymi takie głośne przeboje jak: „Nie mogę cię zapomnieć”, „Zostań mała”, „Ciebie nie ma już” czy „Fajna”. Wokalista już od najmłodszych lat pasjonował się muzyką. Jego matka Krystyna Niewińska w wywiadzie dla Super Expressu wyznała niegdyś, że swoje pierwsze kroki w karierze stawiał w prowadzonym przez nią nocnym klubie oraz dyskotece Elita w Bielsku Podlaskim. Jego pasja i ciężka praca z czasem przyniosły efekty i muzyk nie może obecnie narzekać na brak popularności.

  Zobacz także  


Podczas, gdy większość z nas martwi się, jak przeżyć okres epidemii i kwarantanny, DiDżej Mietek postanowił zasiać w sercach swoich fanów nieco optymizmu.

Radość z tańca

DiDżej Mietek zaledwie kilka dni temu opublikował na YouTube klip do nowego kawałka zatytułowanego „Tylko dens ma sens”. Dynamiczny utwór, którego tekst jest czystą afirmacją życia i tańca, od razu wprawia słuchacza w imprezowy nastrój:

Tylko dens ma sens
bawimy się do rana
piękna lady wzrokiem już mnie powala

Nowy teledysk przenosi nas z kolei w zupełnie inną i pozbawioną codziennych problemów rzeczywistość – do klubu, w którym wszyscy myślą tylko o dobrej zabawie. Piękne roześmiane dziewczyny, taniec i impreza trwająca do białego rana to z pewnością rzeczy, o których myśli wielu fanów disco polo przebywających obecnie na kwarantannie. Nowy utwór DjDżeja Mietka ma już ponad 114 tysięcy wyświetleń. Zobaczcie teledysk i dajcie się porwać wesołemu brzmieniu oraz optymistycznemu przekazowi piosenki „Tylko dens ma sens”:


Wszystko na temat:

DiDżej Mietek Disco polo Muzyka YouTube Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: