×

Wyszukaj artykuł

Co wiemy o produkcji?

Demi Moore w serialu na podstawie podcastu erotycznego

Patrycja | dnia: 26-09-2020 | skomentuj

Demi Moore w serialu na podstawie podcastu erotycznego

Materiały promocyjne filmu "Mr. Brooks"

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Demi Moore przedstawiać nie trzeba. Ale być może trzeba przedstawić jeden z najpopularniejszych podcastów na Apple Podcasts. "Dirty Diana", bo tak się nazywa, zadebiutował w 2020 roku i szybko trafił do pierwszej dziesiątki najchętniej słuchanych programów "Apple's Fiction". Okazuje się, że to może być żyła złota, dlatego właśnie Amazon zdecydował się stworzyć produkcję, w której będzie można nie tylko słuchać, ale przede wszystkim zobaczyć to, o czym w swoim podcaście mówiła Shana Feste. 

  Zobacz także  


"Dirty Diana" - Demi Moore w obsadzie 

Podcast Shany Feste jest tak popularny, że Amazon nie wahał się ani chwili - po prostu postanowił go zekranizować. Reżyserką nadchodzącego wydarzenia została właśnie twórczyni oryginalnej serii, a scenariusz napisze wraz ze swoją pomocniczką - Jennifer Besser. 

Podcast jest bardzo luźny, zainspirowany własnymi doświadczeniami małżeńskimi Feste. Opowiada w nim jak małżonkowie, mimo kryzysu, mogą wrócić do siebie dzięki wytrwałości, więzi, a także za pomocą seksu. Podcast z założenia miał być kobiecym spojrzeniem na takie zagadnienia jak pożądanie czy seks. W podcaście można było usłyszeć wiele gwiazd m.in. Carmen Ejogo, Mackenzie Davis, Dayo Okeniyi, Lenę Dunham, Melanie Griffith, czy właśnie Demi Mooreuw. póki co wiadomo, że to właśnie ta ostatnia aktorka pojawi się na ekranie. Ale może ktoś jeszcze, kto pojawił się w podcaście, będzie grał w filmie? 

Producentami wykonawczymi będą Shana Feste, Jennifer Besser, Demi Moore, Fred Berger, Justin Levy oraz Jason Weinberg. 


Wszystko na temat:

Seriale online Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz