Gwiazda „Daredevila” ma poważne problemy

Deborah Ann Woll chce zrezygnować z aktorstwa?

Deborah Ann Woll stała się popularna przede wszystkim dzięki występom w licznych serialach. Aktorka grała już między innymi w takich produkcjach jak: „Ostry dyżur”, „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, „Na imię mi Earl” czy „Mentalista”. Szczególny rozgłos przyniosła jej z kolei rola Jessiki Hamby w serialu „Czysta krew” oraz jedna z głównych ról w serialu „Daredevil”. Od czasu zakończenia produkcji tych dwóch ostatnich seriali, aktorce udało się wystąpić jeszcze tylko w 2019 roku w filmie „Escape Room”.

wikipedia.org

Gwiazda udzieliła ostatnio wywiadu dla Joe Quesady z Marvel Entertainment, w którym wyznała, że od zakończenia trzeciego sezonu sezonu „Daredevil” ma problemy z otrzymaniem kolejnych propozycji od twórców filmowych.

Brak ofert

Jak widać, problem Deborah Ann Woll z otrzymaniem angażu w kolejnych produkcjach trwa już dosyć długo i nic nie wskazuje na to, żeby ta sytuacja miała szybko ulec zmianie. Aktorka zdradziła w rozmowie z Jeo Quesadą, że zastanawia się obecnie nad tym, czy kontynuować swoją karierę. Przyznała też, że epidemia koronawirusa tylko pogłębiła jej wątpliwości:

Naprawdę zastanawiam się, czy znowu wrócę do pracy, czy ktoś zechce ze mną pracować i czy nadal mam to w sobie. Część mnie mówi: „Nie, jesteś po prostu szalona, uspokój się”. Ale część mnie, która uwielbia aktorstwo i te wszystkie rzeczy związane z byciem artystą, gdzie wkładasz kawałek duszy do swojej pracy, przypomina mi, że aktorstwo staje się częścią twojej tożsamości... Jeśli długo nie pracuję, nie jestem pewna tego, kim jestem. A odkąd minęło tak dużo czasu od ostatnich ról, mam trochę trudności z poczuciem własnej wartości.

Woll w dalszej części rozmowy powiedziała, że zastanawia się właśnie nad tym, w jakim kierunku powinna się dalej rozwijać zawodowo i szuka innych możliwości. Z pewnością jej rezygnacja z aktorstwa będzie smutną wiadomością dla fanów seriali Netflixa i Marvela. Na razie jednak gwiazda nie podjęła jeszcze żadnej ostatecznej decyzji w tej sprawie.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO