×

Wyszukaj artykuł

Czym ich zaskoczył?

Dawid Podsiadło zdecydował się na przełożenie trasy koncertowej. Ma jednak niespodziankę dla fanów

Redakcja Pinbook | 14-03-2020 | skomentuj

Dawid Podsiadło zdecydował się na przełożenie trasy koncertowej. Ma jednak niespodziankę dla fanów

AKPA

OceńPo tym jak niektóre gwiazdy, np. Pezet, przełożyły swoje koncerty – nie inaczej stało się w przypadku Dawida Podsiadło. Postanowił pójść śladem innych artystów i w czwartkowy wieczór poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że dalsza część jego trasy „Leśna Muzyka” będzie musiała odbyć się w zupełnie innym terminie. Winny wszystkiemu jest oczywiście koronawirus. W ramach pocieszenia swoich fanów – Podsiadło powiedział, że ma dla nich pewną niespodziankę, która z pewnością ich ucieszy.

  Zobacz także  


Co takiego przygotował Podsiadło dla swoich fanów? O czym apelował do ludzi za pośrednictwem swojego Facebooka?

Dawid Podsiadło przełożył trasę

Na jego Facebookowym profilu można było przeczytać:

W związku z sytuacją zagrożenia zdrowia zarówno Waszego jak i wszystkich osób pracujących na naszych koncertach, stosując się do decyzji rządu, przekładamy wszystkie zaplanowane na marzec i kwiecień wydarzenia. Nowe terminy wydarzeń podamy jutro, ale możemy uspokoić Was, że przeniesione koncerty odbędą się jesienią, w tych samych miejscach. Wierzymy, że do tego czasu wtedy wszyscy będziemy mogli spokojnie w nich uczestniczyć i czerpać z nich radość.

Żeby nieco osłodzić fanom tę nieprzyjemną sytuację, z którą wszyscy się teraz mierzą, Podsiadło powiedział, że ma niespodziankę:

Chcemy też w tym trudnym dla wszystkich czasie przekazać Wam chociaż jedną pozytywną wiadomość - wiemy że wielu z Was czekało na tę informację. Zdecydowaliśmy, że wersje koncertowe utworów z "Leśnej Muzyki" zostaną zarejestrowane podczas koncertów i wydane w formie albumu. Wszyscy, którzy nie zdecydują się lub nie będą mogli towarzyszyć nam w nowych jesiennych terminach, będą mogli wysłuchać leśnych aranżacji w serwisach streamingowych już po zakończeniu trasy.

  Zobacz także  Na samym końcu zaapelował do swoich fanów o to, by zachowali szczególną ostrożność w tej ciężkiej, trudnej sytuacji:

Na koniec prosimy: jeżeli tylko macie taką możliwość, zostańcie w najbliższych dniach w domach i ograniczcie do niezbędnego minimum wszystkie spotkania. Tylko w ten sposób możemy realnie ograniczyć skutki epidemii i ograniczyć ryzyko nieświadomego przekazywania wirusa kolejnym osobom. Bądźcie zdrowi, myjcie ręce i zatroszczcie się o swoich bliskich
Sprawdź również Infonumer
Wszystko na temat:

Dawid Podsiadło Koncert Gwiazdy Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: