×

Wyszukaj artykuł

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na jednej scenie - wielki koncert już wkrótce!

Redakcja Pinbook | 21-08-2019 | skomentuj

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na jednej scenie - wielki koncert już wkrótce!

Oceń28 września 2019r. - tę datę już dawno zapisali w kalendarzu fani dwóch z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków ostatnich czasów. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway, bo to o nich mowa, w drugiej połowie tego roku staną razem na scenie Stadionu Narodowego PGE w Warszawie. Sprzedaż biletów miała miejsce 15 maja i tak jak wszystko wskazywało - rozeszły się jak świeże bułeczki. Setki tysięcy fanów z całego kraju zawalczyli w nierównej walce z serwerami i biletowymi konikami, by za wszelką cenę wziąć udział w tym zapowiadającym się epicko wydarzeniu.

Czy da się jeszcze zdobyć bilety na koncert Podsiadło – Hemingway?

Niestety, bilety już raczej nie będą dostępne. A szkoda bo to jedyna okazja, żeby posłuchać obu artystów w duecie, na specjalnie stworzonym na te potrzeby wydarzeniu. Taka kolaboracja pozwala nam domyślać się, że koncert będzie okazją do premiery nowych utworów, a nawet wspólnej płyty Dawida i Filipa. Gorącą atmosferę podgrzewa Hemingway, zapowiadając, że PGE będzie jedynym koncertem danym przez niego w tym roku. W dodatku na pewno pojawią się nowe kawałki z jego płyty "Pocztówka z WWA, lato '19".

Sprawdź także: sieć 5G

  Zobacz także  


To wydarzenie na pewno zapisze się w historii polskiej muzyki. Już za około miesiąc, największy stadion w Polsce zabrzmi dźwiękami muzyki dwóch, być może najważniejszych artystów tego pokolenia. W zeszłym roku na tym samym obiekcie padł rekord ilości osób na koncercie ustanowiony przez światowej sławy gwiazdę – Eda Sheerana. Czy polski duet pobije ten wynik? Dowiemy się już wkrótce.

Sprawdź także: zmiany w zespole Tulia


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: