×

Wyszukaj artykuł

Awantura u Narożnych trwa

Dawid Narożny zarzuca eksżonie, że cieszyła się z poronienia jego obecnej partnerki

Redakcja Pinbook | 21-01-2020 | skomentuj

Dawid Narożny zarzuca eksżonie, że cieszyła się z poronienia jego obecnej partnerki

AKPA

OceńAwantura u „Pięknych i młodych” nie ma końca. Od kiedy na początku roku wybuchł skandal, oni nieustannie rozgrzebują kolejne fakty w mediach, przerzucają się oskarżeniami i udostępniają wszystkim swoje prywatne życie. Kiedy sprawa trochę ucichnie – przeważnie oliwy do ognia dolewa były mąż wokalistki, Dawid Narożny. Prawdopodobnie robi to, ponieważ musiał pożegnać się z zespołem, na co zdecydowanie nie był przygotowany. Prawdopodobnie będzie walczył o przywrócenie lub jakieś zadośćuczynienie w sądzie.

  Zobacz także  


Teraz postanowił wytoczyć kolejne działo – zaatakował swoją byłą ukochaną. Mało tego. Podjął decyzję o tym, aby zniszczyć publiczny wizerunek swojej eksmałżonki.

Dawid Narożny o byłej żonie

W poniedziałkowy poranek, podczas odpowiedzi na pytania zadawane przez swoich fanów, postanowił kompletnie pogrążyć swoją eksmałżonkę. Według jego relacji wynika, że problem między nimi rozpoczął się w momencie, kiedy Dawid powiedział żeby konkubent Magdy nie jeździł z nimi w trasy koncertowe. Wszystko dlatego, że poproszono o to, aby nie jeździła z nimi Joanna – nowa partnerka Narożnego.

Został również zapytany o to, czy to prawda, że Joanna była w ciąży. Postanowił, w odpowiedzi na pytanie, zaatakować byłą żonę:

To jest bardzo dla nas przykre i bardzo bolesne. A co na to ta "pani"… Cztery dni po zabiegu powiedziała Asi w twarz, że bardzo dobrze, że się tak stało i że to jest jej najpiękniejszy dzień w życiu. A po tygodniu zapraszała Asię na wódkę i była wielce oburzona odmową

Pudelek skontaktował się z Magdą Narożną, by zapytać, czy to prawda. Wokalistka stwierdziła, że to bzdura i zapowiedziała, że nie będzie tego komentowała, a także że „tonący brzytwy się chwyta”.

Czy po tym skandalu jeszcze mają jakichś fanów?


Wszystko na temat:

Magda Narożna Dawid Narożny Celebryci Afery Wojny w showbiznesie Show-biznes Disco polo Wszystkie tagiKomentarze: