×

Wyszukaj artykuł

Kiedy pierwszy hit?

Dawid Narożny rozpoczyna swoją karierę solową

Redakcja Pinbook | 18-03-2020 | skomentuj

Dawid Narożny rozpoczyna swoją karierę solową

instagram.com; @dawidnarozny

OceńDawid Narożny i jego była żona – Magda Narożna – bardzo długo nie mogli dojść do porozumienia w różnych kwestiach. Mimo, że zapewniali, że ich rozwód nie wpłynie na działalność zespołu, stało  się jednak inaczej. Narożna wyrzuciła swojego męża z zespołu „Piękni i młodzi”, a swojego rozczarowania nie kryli fani zespołu. Wygląda na to, że Dawid Narożny już ułożył sobie w głowie nową sytuację i zdradził swoim fanom, że myśli o karierze solowej, na którą tak go namawiano. Prawdopodobnie jego pierwszy singiel pojawi się po świętach wielkanocnych.

  Zobacz także  


Co więcej wiemy o nowej ścieżce kariery Dawida Narożnego?

Dawid Narożny i kariera solowa

Fani muzyki disco polo, a szczególnie Dawida Narożnego, długo namawiali go na karierę solową. Najwidoczniej postanowił ulec namowom. W programie „Bez gwiazdy nie ma jazdy” zdradził, że, faktycznie, realizuje swój solowy projekt. Będzie on nosił nazwę „Piękny Dawid” - to nazwa znana w branży, ponieważ pod takim pseudonimem śpiewał on wraz z zespołem Łobuzy.

Nowość od wokalisty, prawdopodobnie, ma pojawić się po świętach wielkanocnych. Dawid zdradził również z kim współpracuje z okazji tego projektu. Jest to m.in. Łukasz Sienicki, z którym znają się od wielu, wielu lat.

Nic, tylko czekać na jego solowy utwór. Uda mu się podbić rynek disco polo?


Wszystko na temat:

Dawid Narożny Wszystkie tagiKomentarze: