×

Wyszukaj artykuł

Co na to Narożna?

Dawid Narożny będzie miał dziecko ze swoją partnerką Joanną?

Redakcja Pinbook | 27-01-2020 | skomentuj

Dawid Narożny będzie miał dziecko ze swoją partnerką Joanną?

alaluna.pl

OceńNarożni chyba jeszcze długo będą przepychali się między sobą w kolorowej prasie. Jak nie Narożna wydaje oświadczenie, to Dawid postanawia ją atakować. Kiedy to Narożny siedzi cicho – Magda wytacza ciężkie działa. I tak ciągle. Wydaje się, że wszystkie małżeństwa powinny brać lekcję od Narożnych pod tytułem „jak się nie rozwodzić”. Zapewniali przecież, że będą żyli w zgodzie, a teraz drą koty na potęgę. Nie będą już nawet kontynuowali wspólnie swojej działalności muzycznej.

  Zobacz także  


I kiedy przez chwilę wszystko cichnie… ktoś wyskakuje z nową informacją dla mediów. Co tym razem się wydarzyło?

Narożny spodziewa się dziecka?

Bijatyki, niekończące się oświadczenia, ostre słowa i przepychanki w kolorowej prasie raczej nie świadczą o tym, by rozstawali się w zgodzie. To dopiero początek medialnej wojny, która, jak się wydaje, może się nigdy nie skończyć.

Tym razem oliwy do ognia może dolać fakt, że partnerka Dawida, Joanna, ogłosiła, że spodziewa się z nim dziecka! Na Instastories tej dwójki ukazała się plansza z napisem:

Nowy członek rodziny... Nasze maleństwo już w drodze

Biorąc pod uwagę to, że Magda zaapelowała niedawno do swojego byłego męża, aby przypomniał sobie o córce – to może być kolejnym zapalnikiem do ciągnięcia awantury w mediach. Te nowiny, którymi podzielili się w mediach społecznościowych, mogą jej na długo popsuć humor.

A może jednak zdecydują się wycofać z medialnej burzy? Czas pokaże.


Wszystko na temat:

Dawid Narożny Magda Narożna Celebryci Wojny w showbiznesie Show-biznes Afery Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: