×

Wyszukaj artykuł


Nie poddaje się!

Dawid Janczyk wraca do piłki – wiemy gdzie zagra były reprezentant

Redakcja Pinbook | 08-12-2019 | skomentuj

Dawid Janczyk wraca do piłki – wiemy gdzie zagra były reprezentant

Materiały prasowe

Oceń


Dawid Janczyk był kiedyś uważany za jeden z największych talentów rodzimej piłki. Napastnik ma za sobą epizody między innymi w Piaście Gliwice, Legii Warszawa, CSKA Moskwa czy KSC Lokeren. W żadnym z tych klubów nie zrobił jednak prognozowanej mu kariery – na jego życiowej drodze pojawiło się bowiem uzależnienie od alkoholu. Te z kolei przełożyło się na problemy rodzinne i prywatne piłkarza. Janczyk kilkukrotnie próbował swoich sił – za każdym razem kończyło się to jednak piłkarskim bezrobociem. Ostatnim klubem Polaka był niemiecki FC Blaubeuren 1995, który zrezygnował z jego usług we wrześniu. 

  Zobacz także  

Video dnia:Obecnie wszystko wskazuje na to, że piłkarz po raz kolejny podejmie próbę wrócenia do ukochanej piłki. 32-latek jest na dobrej drodze do wznowienia piłkarskiej kariery – miejmy nadzieję, że tym razem uda mu się wrócić do formy. 

Janczyk piłkarzem Flisaka?

Dawid Janczyk został właśnie piłkarzem Flisaka Złotoria. Jego nowy klub po rundzie jesiennej zajmuje 12 miejsce w lidze okręgowej. Tak nisko Janczyk jeszcze nie grał – może się jednak okazać, że będzie to dla niego wymarzone środowisko w powrocie do formy. Na debiut będzie musiał jednak sporo poczekać – rozgrywki wznawiane są dopiero w marcu.


Wszystko na temat:

Piłka nożna Sport Dawid Janczyk Wszystkie tagiDodaj komentarz