Zaskoczeni?

David Lynch stworzy serial dla Netflixa?

wikimedia.org

David Lynch nie stanął za kamerą żadnego filmu od czasu "Indland Empire" w 2006 roku. Dlatego kiedy pojawiła się plotka, jakoby Lynch miał stworzyć serial dla Netflixa - wszyscy zaczęli mocno interesować się tym tematem. Jeśli zastanawiacie się o czym miałaby być produkcja - nieco już wiadomo... Czy będzie to hit na miarę "Miasteczka Twin Peaks"? 

David Lynch tworzy serial dla Netflixa? 

Według informacji, które pojawiły się w Internecie - twórca ma napisać scenariusz, a także wyreżyserować serial, którego roboczy tytuł brzmi "Wisteria". O czym ma być dokładnie? 

Tego póki co nie wiadomo, bowiem wszystkie szczegóły projektu są trzymane w tajemnicy. Podobno zdjęcia mają ruszyć w maju 2021 roku w Calvert Studios w Londynie. 

Warto wspomnieć, że to wcale nie jest pierwsza współpraca Lyncha z serwisem Netflix. Wcześniej na platformie pojawił się jego film krótkometrażowy o tytule "Co zrobił Jack?". 

Jeśli będzie wiadomo coś więcej - na pewno o tym poinformujemy. 

Kim jest David Lynch? 

David Keith Lynch to amerykański reżyser, aktor, producent, scenarzysta, muzyk i malarz. Człowiek wielu talentów! To jeden z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów. W jego dorobku można znaleźć takie tytuły jak "Diuna" z 1984 roku, "Prosta historia" czy "Blue Velvet". Nakręcił również "Miasteczko Twin Peaks" i "Twin Peaks". Ciekawostka - odpowiedzialny był za teledysk do piosenki "Wicked Games" Chrisa Isaaka. 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO