Kiedy premiera?

„Dark” – nadchodzi 3. sezon niemieckiego serialu

 Platformy streamingowe dostarczają nam w ostatnich latach mnóstwo świetnych tytułów, które niejednokrotnie potrafią nam dostarczyć godziny świetnej zabawy. Mimo ogromnej różnorodności nadal nietrudno znaleźć perełki, które wyróżniają się swoją fabułą i scenariuszem. Niewątpliwie właśnie takim tytułem jest niemiecki serial „Dark”, którego pierwsze dwa sezony zdobyły tysiące wiernych fanów na całym świecie. Dla nich wszystkich mamy świetną wiadomość – już niedługo będą mogli oni wrócić do nieco zagmatwanej fabuły niemieckiego dreszczowca. 

Materiały prasowe Netflix

Serial zadebiutował w roku 2017 i z miejsca przykuł do ekranów dziesiątki tysięcy widzów. Do tej pory pojawiły się dwa sezony – łącznie 18 odcinków serialu.

Dark – premiera 3. sezonu

Serial opowiada historię dziwnych zaginięć, które niespodziewanie łączą się z wydarzeniami sprzed wielu lat. W produkcji pojawia się nawet motyw podróży w czasie, która rzuca nieco światła na zdarzenia z ekranu. Fani serialu muszą się jednak uzbroić w jeszcze odrobinę cierpliwości – trzeci sezon zadebiutuje bowiem na Netfliksie 27 czerwca. Jest to jednak słodko-gorzka wiadomość dla fanów serialu. Już teraz wiadomo bowiem, że trzecia część będzie zarazem ostatnią. Jak skończy się trylogia? Przekonamy się za nieco ponad miesiąc. Poniżej obejrzeć zaś możecie zwiastun trzeciego sezonu „Dark”. 

Dark - zapowiedź 3. sezonuKomentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO