×

Wyszukaj artykuł

74-letni aktor i kierowca auta byli trzeźwi

Daniel Olbrychski brał udział w wypadku. Jego twarz mocno ucierpiała

Redakcja Pinbook | 25-11-2019 | skomentuj

Daniel Olbrychski brał udział w wypadku. Jego twarz mocno ucierpiała

fakt.pl

OceńDaniel Olbrychski cztery lata temu został zatrzymany na prowadzeniu auta pod wpływem alkoholu. Tłumaczył, że wybierał się do stajni pojeździć konno, a to, co wykazał alkomat – czyli 0,9 promila w wydychanym powietrzu – to tylko efekt wypicia dzień wcześniej dwóch lampek wina do obiadu. Mimo wszystko w konsekwencji zostało mu zabrane na trzy lata prawo jazdy, a także aktor musiał zapłacić 10 tysięcy złotych grzywny. 

  Zobacz także  


Nie powstrzymało to 74-letniego aktora, najbardziej znanego z roli Kmicica, do wsiadania za kółko.

Olbrychski miał poważny wypadek

W piątek wieczorem aktor brał udział w niebezpiecznym wypadku. Okazuje się, że poruszał się na skuterze po polnej drodze – według nieoficjalnych informacji jechał środkiem i nie włączył świateł. Wtedy właśnie doszło do zderzenia artysty z Oplem Zafirą. Potłuczony i zakrwawiony trafił na obserwację i tam uznano, że jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża. Po opatrzeniu jego twarzy mógł opuścić szpital – tak też zrobił. Od razu pognał na spotkanie autorskie w kinie Iluzjon w Warszawie.

Wypadek potwierdziła żona aktora – Krystyna Demska-Olbrychska, a także stołeczna policja. Przekazali oni informację, że obaj kierowcy, którzy brali udział w zdarzeniu, byli trzeźwi.


Wszystko na temat:

Daniel Olbrychski Show-biznes Gwiazdy Celebryci Wypadek Wszystkie tagiKomentarze: