×

Wyszukaj artykuł


Najprzystojniejszy?

Daniel Borzewski nowym Misterem Polski 2019!

Redakcja Pinbook | 07-11-2019 | skomentuj

Daniel Borzewski nowym Misterem Polski 2019!

AKPA

Oceń


Wczoraj, w Teatrze Capitol w Warszawie, zakończył się uroczystą galą konkurs Mister Polski 2019. Imprezę poprowadzili Mateusz Szymkowiak z Lenką Kliment. W konkursie mogli brać udział młodzi mężczyźni w wieku od 19 do 29 lat, którzy przeszli wcześniejsze eliminacje i zostali wyłonieni z 240 innych osób. Spośród aż dwudziestu ośmiu kandydatów konkursowe jury musiało wybrać jednego, który zachwyci ich swoją osobowością i przede wszystkim urodą. Po wyczerpującej i trudnej rywalizacji, Misterem Polski 2019 został ostatecznie Daniel Borzewski.

  Zobacz także  

Video dnia:Wygrana w konkursie piękności może mu otworzyć drzwi do kariery w modelingu i świata schow-biznesu. Tak właśnie było w przypadku jego poprzedników, takich jak, np. Rafał Maślak.


Kim jest nowy Mister Polski?

Daniel Borzewski jest 23-letnim mieszkańcem Warszawy. Jego pasją jest taniec, który namiętnie trenuje wraz z ekipą taneczną powstałą pod skrzydłami Augustina Egurroli. Z tańcem związał też całe swoje dotychczasowe życie zawodowe – występuje w teledyskach i na różnych imprezach, brał także udział przy powstawaniu takich programów, jak „Taniec z gwiazdami” czy „Dance, dance, dance”. Po wygranej w wyborach na Mistera Polski, czeka go teraz ciężka rywalizacja z przystojniakami z całego świata podczas kolejnych międzynarodowych konkursów piękności. Życzymy powodzenia!


Wszystko na temat:

Daniel Borzewski Mister Polski 2019 Warszawa Lenka Kliment Mateusz Szymkowiak Konkursy piękności Celebryci Wszystkie tagiDodaj komentarz