Kiedy premiery?

"Czarna wdowa" - premiera znowu przesunięta. Inne filmy też pojawią się później

Materiały promocyjne filmu

Już od kilku dni w Internecie głośno było o tym, że film "Czarna Wdowa" może się przesunąć. Teraz mamy już pewność. Film miał otworzyć 4. fazę Kinowego Uniwersum Marvela w maju 2020 roku. Pandemia jednak zmusiła twórców do przesunięcia premiery na listopad. Marvel i Disney zdecydowali się na przesunięcie wszystkich swoich produkcji o jedno miejsce. Jest to o tyle istotne, że film "Czarna Wdowa" zobaczymy rok później niż pierwotnie miało się to wydarzyć. Mowa o terminie 7 maja 2021 roku. Co jeszcze zostało przesunięte? 

Premiery MCU - wielkie zmiany 

Oprócz tego, że film o Czarnej Wdowie zobaczymy dopiero 7 maja 2021 roku, to również inne filmy nieco się przesuną. Eternals pojawi się nie 12 lutego 2021 roku, a 5 listopada 2021 roku. Shang Chi and the Legend of the Ten Rings będziemy mogli oglądać dopiero 9 lipca 2021 roku, czyli pojawi się przed "Eternals". 

Śmierć na Nilu zobaczymy nie 23 października tego roku, a dopiero 18 grudnia 2020. "The Empty Man" trafi do kin dopiero 4 grudnia 2020 roku. O rok przesunięty zostaje film Stevena Spielberga "West Side Story" - w kinie pojawi się 10 grudnia 2021 roku. Deadline poinformował, że żadna z produkcji nie doczeka się swojej premiery w Disney+. Animacja "Co w duszy gra" od Pixara trafi do kin 20 listopada. 

Wszystko spowodowane jest oczywiście pandemią i rosnącymi przypadkami zakażeń na całym świecie. Premiery przesuną się w każdym kraju, nie tylko w USA. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO