× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Szaleństwo trwa

Cyber Monday – czas na zakupy internetowe!

Redakcja Pinbook | 02-12-2019 | skomentuj

Cyber Monday – czas na zakupy internetowe!

Fotografia poglądowa

Oceń


Poszaleliście w Black Friday? Na kontach zostały resztki? Może być ciężko - dziś ruszył Cyber Monday, który budzi emocje nie mniejsze niż jego czarny poprzednik. Rozwój internetu dziś już niemal nikogo nie dziwi. Cyfryzacja i przeniesienie swoich usług do sieci nie ominęło też największych sieci handlowych. Sklepy internetowe nie ustępują dziś niczym swoim stacjonarnym odpowiednikom. Zamówiony towar zostanie nam dostarczony pod wskazany adres – my zaś możemy zrobić zakupy nie ruszając się z fotela. Właśnie dla fanów takiej formy transakcji jest Cyber Monday. 

  Zobacz także  


Kilka lat temu niewielu Polaków słyszało o Cyber Monday - dziś duża część rodzimych internautów jest przygotowana na cyfrowe promocje. Ten dzień to jednak nie tylko promocje elektroniki i sprzętów domowych – taniej możemy kupić ubrania, telefony, buty, kosmetyki czy książki. 

Cyber Monday – lista sklepów  

Nie sposób wymienić wszystkich firm, które zaangażowały się w tegoroczny Cyber Monday. Biorą w nim jednak udział rozpoznawalne marki takie jak: 4F, CCC, Adidas, Allegro, Amazon, Apart, Reserved, Vistula czy X-kom. Warto się jednak spieszyć - promocje ograniczone są czasem. Nie przeszkodzi to jednak z pewnością łowcom okazji, którzy od dawna mają upatrzone konkretne produkty.  

Wszystko na temat:

Wiadomości Zakupy