×

Wyszukaj artykuł

Jego nowy filmik poprawi wam nastrój

Cyber Marian odnajduje zabawne aspekty życia na kwarantannie

Redakcja Pinbook | 31-03-2020 | skomentuj

Cyber Marian odnajduje zabawne aspekty życia na kwarantannie

youtube.pl

OceńEpidemia koronawirusa sprawiła, że wszyscy zostaliśmy zmuszeni do zmiany naszego dotychczasowego trybu życia. Żeby możliwie najbardziej uchronić się przed zakażeniem, ci co tylko mogli, przenieśli swoją pracę z biur do domów. Ludzie znacznie ograniczyli wychodzenie na ulicę i przestali spotykać się ze znajomymi. Większość z nas, chcąc nie chcąc, została zamknięta w czterech ścianach wraz z najbliższą rodziną lub współlokatorami. Musieliśmy się także pożegnać ze naszymi zwykłymi czynnościami, takimi jak np. swobodne poruszanie się po mieście, chodzenie na basen czy do kina.

  Zobacz także  


Nie da się ukryć, że obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa jest bardzo poważna i całe społeczeństwo żyje obecnie w strachu przed zachorowaniem. Są jednak osoby, które nawet w w takich warunkach potrafią zdobyć się na nieco humoru i wyciągnąć pewne absurdy z zaistniałej ostatnio rzeczywistości.

Kwarantanna według Cyber Mariana

Jedną z osób, które nie dały się sparaliżować strachem i pogrążyć w bezczynności, jest popularny youtuber, Cyber Marian. Jest on jednym z najdłużej działających na YouTube polskich osobowości, a jego filmiki wciąż wzbudzają zainteresowanie z powodu jego zagadkowej tożsamości. Cyber Marian stał się rozpoznawalny dzięki swoim charakterystycznym wąsom, założonej tył na przód peruce i kuriozalnym okularom ze szkłami o wyglądzie denka od butelki. Youtuber zamieścił ostatnio nagranie, w którym postanowił ponaśmiewać się nieco z kwarantanny. Oczywiście, jak na osobę przebywającą na kwarantannie przystało, cały filmik nagrał we własnym domu. W zabawny sposób podjął w nim między innymi temat tęsknoty za jazdą komunikacją miejską do pracy, wyjścia do sklepu, które obecnie przypomina udanie się na trudną misję, a także trudów spędzania większości dnia z bliskimi. Poniżej możecie zobaczyć, jak Cyber Marian radzi sobie z kwarantanną:


Wszystko na temat:

Cyber Marian YouTube Gwiazdy Celebryci Epidemia Wirus Wszystkie tagiKomentarze: