Co jeszcze dostanie kolejny sezon?

The Flash z nowym sezonem. CW zapowiada swoje produkcje

Materiały promocyjne serialu

CW nie zwalnia tempa i udostępniło kilka tytułów, które doczekają się kontynuacji. Pokazali swoje plany na kolejne lata. Wiele uznanych i cenionych produkcji będzie miało szansę na kontynuację. Wśród nich "The Flash", ale również hit młodzieżowy - "Riverdale". Co jeszcze dowiedzieliśmy się o planach CW?

CW zapowiada swoje produkcje 

Już niebawem pojawi się premiera "Barman i Luis", a także 7. sezon serialu "Flash". CW z tej okazji postanowiło podzielić się informacjami na temat tego, co będą rozwijali przez kolejne lata. Okazuje się, że jest sporo tytułów, które będą kontynuowane. Wśród nich rzeczony "Flash", który będzie miał 8. sezon! 

A co oprócz "The Flash"? Inne seriale DC. Mowa o "Batwoman" i sezonie 3., a także "Legends of Tomorrow" i sezonie 7. Wszystkie te premiery mają odbyć się w latach 2021-2022. Wiemy również, że seriale takie jak "Black Lightning" oraz "Supergirl" nie doczekają się kontynuacji. 

Oprócz 8. sezonu "Flasha" możemy się również spodziewać kontynuacji serialu "Riverdale". Ten z kolei powróci z 6. sezonem. Również serial "All American" czy "Walker" będą mieli swoje kontynuacje. A to nie koniec. Sprawdźcie co jeszcze będzie kontynuowane: 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO