Genialna rola Emmy Stone

Cruella - pojawił się zwiastun filmu

Materiały promocyjne filmu

Cruella to nowy film w aktorskiej wersji. Chyba każdy zna tę antagonistkę z filmu Disneya "101 dalmatyńczyków". Ten projekt ma nam opowiedzieć jaka była, zanim poznaliśmy ją w tym kluczowym momencie filmu. To geneza tego, jak została tym, kim była. Disney właśnie oficjalnie wystartował z promocją filmu, dlatego właśnie w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji. 

Cruella - zwiastun 

W roli głównej zobaczymy genialną Emmę Stone, którą naprawdę ciężko poznać w tej charakteryzacji. Oprócz Stone na ekranie zobaczymy między innymi Emmę Thompson, Joela Fry'a, Paula Waltera Hausera, Emily Beecham i Marka Stronga. Reżyserem filmu jest Craig Gillespie. 

Bohaterką produkcji jest Estella, która pragnie zostać najsławniejszą projektantką na świecie. Jednak jej los kieruje ją w ciemne, mroczne rejony i po latach dziewczyna, wraz ze swoimi kompanami, trudni się drobnymi przestępcami na ulicach Londynu. Przypadek sprawia, że trafia do świata pięknych, sławnych i bohatych i udaje jej się zdobyć pierwsze zlecenie, jakim jest stworzenie stroju dla gwiazdy rocka. To może być jej wielka szansa na wybicie się. 

Zobaczcie genialny, pierwszy zwiastun produkcji: 

Premiera filmu "Cruella" już 28 maja w USA. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO