Jesteście ciekawi jaką?

Przyjaciele - Courteney Cox odtworzyła słynną scenę z serialu!

Materiały promocyjne serialu

Od lat "Friends" to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych. Od lat cieszy się popularnością, a w tym roku, kiedy przypada 25-lecie serialu, wyjątkowo. 26 listopada 2020 roku przypadło również tegoroczne Święto Dziękczynienia. Serialowa Monica, czyli Courteney Cox, postanowiła odtworzyć pewną kultową scenę z serialu sprzed 22 lat. Prawdziwi fani już pewnie wiedzą o którą chodzi, prawda? 

Courteney Cox z indykiem 

Courteney na swoim Instagramie złożyła wszystkim życzenia i opowiedziała o nietypowym sposobie na obchodzenie święta. Postanowiła odtworzyć pewną kultową scenę sprzed 22 lat, gdzie główne skrzypce grał indyk. 

Chodzi o odcinek, który wyemitowano po raz pierwszy 19 listopada 1998 roku pod tytułem "Ten ze wspomnieniami ze Świąt Dziękczynienia". Wtedy Monica postanowiła przeprosić Chandlera za wypadek sprzed lat i na głowę założyła... indyka. Cox postanowiła potwórzyć to na swoim Instagramie w filmiku: 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Krótkie wideo opisała: 

Wesołego Święta Dziękczynienia, buziaki 

No cóż - filmik nie wymagał żadnego komentarza więcej! 

Niebawem z Cox i innymi przyjaciółmi spotkamy się na odcinku specjalnym. Perry niedawno podał, że będzie to marzec 2021 roku. W Polsce najprawdopodobniej będzie można obejrzeć go na HBO i HBO GO.
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO