×

Wyszukaj artykuł

Nadchodzi nowa część horroru

„Krzyk 5” - Courteney Cox dołącza do obsady!

Marta | dnia: 03-08-2020 | skomentuj

„Krzyk 5” - Courteney Cox dołącza do obsady!

"Krzyk"/Materiały prasowe

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Niedawno rozpoczęto prace nad najnowszą, piątą częścią kultowego „Krzyku”. Jak donosi portal Deadline, Courteney Cox powróci kolejnej odsłonie. Aktorka ponownie wcieli się w rolę dziennikarki Gale Weathers i wystąpi u boku Davida Arquette’a, który zagra policjanta Deweya Rileya. Za stworzenie filmu będą odpowiadać między innymi Matt Bettinelli-Olpin oraz Tyler Gillett, znani z między innymi z horroru „Southbound”. Funkcję producenta będzie pełnić Chad Villella. Na razie jeszcze nie wiadomo, czy w nowym filmie Neve Campbell powróci do roli głównej bohaterki. Aktorka na początku roku informowała, że jeszcze negocjuje warunki kontraktu.

  Zobacz także  


Pierwszy „Krzyk” wyreżyserowany przez Wesa Cravena powstał w 1997 roku. Z czasem film doczekał się trzech kolejnych części, takich jak: „Krzyk 2” (1997), „Krzyk 3” (2000) i „Krzyk 4” (2011). Wszystkie części zarobiły łącznie blisko 604 mln dolarów.

Walka z mordercą

Twórcy jeszcze nie zdradzili szczegółów fabuły „Krzyku 5”. Z informacji otrzymanych przez portal Discussing Film wynika, że historia skupi się na kobiecie, która powraca do rodzinnego miasteczka, żeby poznać tożsamość sprawcy brutalnych morderstw. Przypominamy, że pierwsza część słynnego slashera opowiada o losach Sidney Prescott, która w tragicznych okolicznościach straciła matkę. Nastolatka nie może jednak znaleźć chwili wytchnienia po traumatycznych przeżyciach. W miejscowości, w której mieszka, zaczyna dochodzić do dramatycznych wydarzeń, a jej rówieśnicy odnierają kolejne tajemnicze telefony z pogróżkami. Wkrótce rozpoczyna się seria krwawych zbrodni, które wskazują na to, że ich sprawcą jest zabójca matki Sidney. Koszmar dziewczyny zdaje się nie mieć końca i przez kolejne lata musi się mierzyć z postacią tajemniczego mordercy.

Na premierę nowego „Krzyku” będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. To dobra okazja, żeby nadrobić filmowe zaległości i obejrzeć mrożący krew w żyłach horror „Annabelle: Narodziny zła”. Polecamy również takie produkcje jak „Frantz” oraz „Avengers”.


Wszystko na temat:

Courteney Cox David Arquette Filmy Aktorzy Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz