×

Wyszukaj artykuł


Co na to słynny reżyser?

Córka Stevena Spielberga została gwiazdą filmów dla dorosłych

Redakcja Pinbook | 21-02-2020 | skomentuj

Córka Stevena Spielberga została gwiazdą filmów dla dorosłych

hollywoodlife.com

Oceń


Steven Spielberg jest jednym z najwybitniejszych reżyserów w historii światowego kina. Niemal każdy zna takie jego filmy, jak: „Indiana Jones”, „Park Jurajski”, „E.T.”, „Szeregowiec Ryan” czy „Lista Schindlera”. Filmowiec i jego żona Kate Capshaw są rodzicami piątki dzieci. Troje z nich to ich biologiczne – Sasha, Destry Allyn i Sawyer. Dwoje z kolei jest adoptowanych – Mikaela oraz Theo. Jak się można domyślać, przed dziećmi należącymi do takiej rodziny świat stoi otworem i mogą dowolnie wybierać ścieżkę swojej kariery. Nikt się jednak nie spodziewał tego, jakiego wyboru dokona jedna z córek Spielberga, 23-letnia Mikaela. Ostatnio młoda kobieta ogłosiła, że rozpoczyna pracę jako aktorka filmów pornograficznych. Marzy również o tym, żeby w przyszłości zostać striptizerką i właśnie stara się uzyskać potrzebną do tego licencję.

  Zobacz także  

Video dnia:18 lutego na instagramowym profilu Mikaeli pojawiło się jej selfie, na którym leży na łóżku ubrana jedynie w majtki oraz skórzaną obrożę. Napisała przy nim:

To jest archiwalne zdjęcie z jednego z moich pierwszych planów filmowych.

Skąd ten pomysł?

Mikaela udzieliła ostatnio wywiadu dla magazynu „The Sun”, w którym opowiedziała o swojej zaskakującej decyzji. Stwierdziła, że chciałaby się dzięki swojej nowej pracy uniezależnić finansowo od rodziców. Dodała też, że chciała wreszcie poczuć satysfakcję z pracy i swojego ciała:

Zmęczył mnie fakt, że nie mogę czerpać korzyści z mojego ciała i ciągłe powtarzanie, że mam nienawidzić swojego ciała. Miałam także dość codziennej pracy, która nie przynosiła satysfakcji mojej duszy. Mam wrażenie, że wykonując tego typu zawód, mogę 'zaspokoić' potrzeby innych ludzi, ale czuję się z tym dobrze.

Córka Spielberga zaznaczyła jednak, że występuje tylko w solowych nagraniach. Twierdzi bowiem, że nie chce uprawiać seksu przed kamerami ze względu na szacunek do jej 47-letniego partnera, Chucka Pankowa.

Mikaela twierdzi, że gdy Steven Spielberg z żoną dowiedzieli się o jej działalności i planach na przyszłość, nie zareagowali gniewem czy zdenerwowaniem. Mieli być raczej zaintrygowani nowym zawodem swojej córki.


Wszystko na temat:

Steven Spielberg Gwiazdy Sex (Seks) Dzieci Praca Wszystkie tagiDodaj komentarz