×

Wyszukaj artykuł

Stary kryzys powrócił

Colin Firth postanowił rozwieść się po 22 latach małżeństwa

Patrycja | dnia: 16-12-2019 | skomentuj

Colin Firth postanowił rozwieść się po 22 latach małżeństwa

independent.co.uk

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Colin Firth to jeden z naczelnych aktorów. Chyba każdy zna jego rolę w filmie „Dziennik Bridget Jones” czy „Jak zostać królem”. Za ten drugi film otrzymał nawet Oscara. Brytyjczyk należał do grona gwiazd, które mogą pochwalić się całkiem długim stażem małżeńskim i, pozornie, stabilnym życiem prywatnym. Od 22 lat z tą samą kobietą – Livią Giuggioli. Niestety, wkrótce ich związek przejdzie do historii.

  Zobacz także  


Para ogłosiła w oświadczeniu, że postanowili się rozstać, ale nie zamierzają jednak rezygnować z przyjaźni ze sobą.

Colin Firth się rozwodzi

Magazyn „People” ogłosił, że Colin Firth i jego żona – Livia – postanowili się rozstać. W tym celu napisali specjalne oświadczenie, a całej sprawy nie będą dalej w żaden sposób komentowali.

Colin i Livia Firth są w separacji. Pozostaną w bliskiej przyjaźni i jednoczą się w miłości do swoich dzieci. Uprzejmie proszą o uszanowanie ich prywatności. Nie będzie żadnych kolejnych komentarzy

- przekazał do prasy przedstawiciel małżeństwa.

To nie pierwszy raz kiedy ich małżeństwo przechodzi kryzys. Poprzedni jednak udało im się zażegnać. Para, która pobrała się w 1997 roku i ma dwójkę dzieci: 18-letniego Luca i 16-letniego Matteo, miała poważny problem w 2015 roku. Wtedy postanowili się rozstać, a żona aktora nawiązała romans z Marco Brancaccią – dziennikarzem. Zdecydowała się jednak zakończyć swój związek prawie po roku. Niestety kochanek nie mógł pogodzić się ze stratą i nękał kobietę, aż w końcu zgłosiła to na policję. Dopiero wtedy udało jej się od niego uwolnić.

Wychodzi na to, że Firth jest znowu do wzięcia!


Wszystko na temat:

Colin Firth Rozwód Celebryci Gwiazdy Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz