Sprawdźcie nowe informacje!

Co wiemy o nowym sezonie "Dextera"?

Niedawno informowaliśmy o tym, że po ponad 7 latach powróci serial "Dexter". Czekali na to zarówno fani serialu, jak i sami producenci. Jak ostatnio pojawiło się w oświadczeniu - czekali, aż nowa historia wyklaruje się im w głowie, żeby mogli powrócić do tego kluczowego projektu. I niedawno nie wiedzieliśmy o tym, co pojawi się w serialu, a teraz nieco uchylono nam rąbka tajemnicy. 

Nowy sezon "Dextera" 

Showrunnerem, jak już informowaliśmy, został Clyde Phillips. To on realizował pierwsze sezony serialu. I będzie odpowiedzialny za stworzenie najbliższych 10. odcinków nowego sezonu. To właśnie on w The Hollywood Reporter postanowił opowiedzieć o tym, czego można spodziewać się w nowym sezonie "Dextera". 

Materiały promocyjne serialu

Potwierdził, że historia rozgrywa się dokładnie tyle lat po wydarzeniach z finału, ile minęło w rzeczywistości. Tak skomentował pomysł na nowy sezon "Dextera": 

Zasadniczo zaczynamy od zera. Nie chcemy, aby był to 9. sezon Dextera. Minie wiele lat od końca emisji nowego odcinka i ten serial pokaże upływ tego czasu. Jeśli chodzi o zakończenie serialu... To co pokażemy nie będzie mieć żadnego zwiażku z oryginalnym finałem serialu. Dla nas to idealna okazja, by napisać nowy finał 

To szansa na to, aby zupełnie inaczej rozegrać zakończenie. Odbić się nieco po tym pierwotnym - mocno krytykowanym. Nie jest to jednak powód dla którego postanowiono "wskrzesić" serial. 

Warto wspomnieć, że nawet główny aktor - wcielający się w rolę Dextera - nie był zadowolony z tamtego zakończenia. Mamy nadzieję, że tym razem będzie lepiej. 

Zdjęcia do serialu ruszają wiosną 2021 roku. Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO