Nasze ulubione tytuły!

Co warto obejrzeć w tym tygodniu? Premiery seriali

Materiały promocyjne serialu

W końcu doczekaliśmy się wielu ciekawych produkcji! Miesiące oczekiwania zawsze opłacają się, kiedy dostajemy nowy sezon naszej ulubionej produkcji, albo kolejną część filmu, który nas absolutnie pochłonął. Nie jest inaczej tym razem! W tym tygodniu wraca wiele ciekawych produkcji, a niektóre z naszej listy są kompletnie nowe, świeże i pachnące. Zobaczcie, co warto zobaczyć w tym tygodniu na różnych platformach streamingowych. 

Netflix - Riverdale 

21 stycznia na Netflixie pojawi się 5. sezon serialu "Riverdale". Co wiemy o tym sezonie? Pierwsze odcinki będą nadal odnosiły się do zeszłego sezonu, a później czeka nas spory przeskok. Archie, Betty, Jughead i Veronica kończą szkołę średnią, zniknie kilku rodziców, a potem, po kilku latach, powrócą do miasteczka, gdzie ściągnie ich kolejna tajemnicza sprawa. Będą ją wspólnie rozwiązywać - tym razem, jako dorośli ludzie. Ale emocje! 

 

Netflix - Przeznaczenie: Saga Winx 

22 stycznia, zaledwie dzień później, pojawi się zupełnie nowy serial, ale jak dla nas - bardzo interesujący. To aktorska wersja znanej animacji - mowa oczywiście o "Klubie Winx". Serial będzie opowiadał nam historię pięciu wróżek, którego uczęszczają do Alfei - szkoły z internatem, gdzie uczą się panować nad swoimi mocami. Oczywiście nie zabraknie zabawnych chwil, miłości i wielu wyzwań, którym muszą podołać, aby ochronić swoje życie. Zobaczcie zwiastun "Przeznaczenie: Saga Winx": 

HBO GO - Batwoman 

Drugi sezon będzie przełomowy - poznamy bowiem zupełnie nową Batwoman! (Tuż po tym jak z serialu odeszła Ruby Rose). Oczywiście serial traktuje z lekkim przymrużeniem oka pierwowzór. Opowiada nam o Batwoman, młodej dziewczynie Kate, która przyjmuje na siebie rolę superbohaterki, aby bronić swojego ojca, a także całe Gotham City, przed wszechobecnym złem. Premiera serialu już 19 stycznia na HBO GO. Zobaczcie zwiastun nowej "Batwoman": 


Apple TV+ - Losing Alice 

Mocny, izraelski thriller psychologiczny, który na platformie pojawi się już 22 stycznia. Całość mocno inspirowana jest "Faustem". Bohaterką jest 48-letnia rezyserka Alice, która czuje, że znaczy niewiele, ponieważ poświęciła lwią część swojej kariery dla rodziny. Kiedy spotyka młodą scenarzystkę Sophie, zaczyna wkraczać w świat obłędu. Zaczyna mieć obsesję na jej punkcie i powoli przekracza wszelkie granice... 

Netflix - Park Jurajski: Obóz Kredowy

Akcja serialu ponownie toczy się w tym samym czasie, co pierwowzór. To opowieść o sześciu nastolatkach, którzy biorą udział w specjalnym obozie przygodowym po drugiej stronie Isla Nublar. Dzieciaki szybko uświadamiają sobie, że są w niebezpieczeństwie i aby przetrwać - muszą współpracować. Powrót ulubionych bohaterów już 22 stycznia na Netflixie. Zobaczcie zwiastun 2. sezonu serialu "Park Jurajski: Obóz Kredowy": Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO