×

Wyszukaj artykuł

Polski dubbing!

Co w duszy gra - oto zwiastun z polskim dubbingiem. Plejada gwiazd!

Patrycja | dnia: 21-11-2020 | skomentuj

Co w duszy gra - oto zwiastun z polskim dubbingiem. Plejada gwiazd!

Materiały promocyjne filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


"Co w duszy gra" w końcu doczekało się polskiego zwiastunu! W dubbingu będziemy mogli usłyszeć największe polskie gwiazdy. Nowa animacja opowiada o Joe Gardnerze, który jest nauczycielem muzyki i dyrygentem szkolnej orkiestry. Ale tak naprawdę całe życie marzył o tym, aby zostać muzykiem jazzowym. Przechodzi kryzys, bo jest prawie pewien, że jego pragnienie nigdy się nie spełni. Ale wszystko wskazuje na to, że się myli... Jedno niespodziewane zdarzenie doprowadza, że trafia on do niesamowicie wyjątkowego miejsca, gdzie musi zastanowić się, czym właściwie jest dusza. Tam spotyka również niezwykłą postać - duszę 22... Kto podłożył głos w polskiej wersji filmu? 

Polski dubbing w "Co w duszy gra" 

Disneyowi udało się zgromadzić naprawdę imponującą plejadę gwiazd. Usłyszymy tam najbardziej charakterystyczne głosy, a muzykę do filmu nagrał Igor Herbut, którego kojarzyć możecie z występów solo, jak i z występów z zespołem LemOn. 

  Zobacz także  


Tomasz Kot zajął się dubbingiem Joe Gardnera - głównego bohatera. Oprócz tego będziemy mogli również usłyszeć Wojciecha Manna, Marka Niedźwieckiego, Hirka Wronę, Piotra Kędzierskiego, Krzysztofa Jankowskiego, Igora Kwiatkowskiego, Krzysztofa Zalewskiego czy Pawła Domagałę. W duszę 22 wcieli się z kolei Joanna Koroniewska. 

Film to najnowsze dzieło Kempa Powersa i Pete'a Doctera, a scenariusz napisał wraz z Mikem Jonesem. Producentką jest Dana Murray. Reżyserem polskiej wersji językowej został Wojciech Paszkowski, a polskie dialogi napisał Jan Wecsile. 

Zobaczcie jak prezentuje się zwiastun polski z dubbingiem: 


Wszystko na temat:

Filmy online Filmy Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz