×

Wyszukaj artykuł

Dlaczego aktorka podjęła taką decyzję?

Beata Tyszkiewicz zniknęła z show biznesu. Karolina Wajda zdradziła co słychać u mamy

Redakcja Pinbook | 10-02-2020 | skomentuj

Beata Tyszkiewicz zniknęła z show biznesu. Karolina Wajda zdradziła co słychać u mamy

AKPA

OceńBeata Tyszkiewicz nagle zniknęła z życia publicznego. Zrezygnowała ze swojego fotelu jurorki w programie „Taniec z gwiazdami” i od dwóch lat niewiele było słychać o polskiej gwieździe. W ostatnim wywiadzie jej starsza córka – Karolina Wajda – postanowiła uchylić rąbka tajemnicy dlaczego Tyszkiewicz nie zamierza wycofać się ze swojej decyzji i czemu nie wróci do mediów.

  Zobacz także  


W rozmowie z dziennikarką „Vivy!” powiedziała jak czuje się mama i dlaczego podjęła taką decyzję.

Beata Tyszkiewicz zniknęła z show biznesu

Jak się okazuje – nie było to przypadkowe, a zamierzone działanie gwiazdy. Dwa lata temu Tyszkiewicz przeszła zawał i to skłoniło ją do zmiany swojego życia. Postanowiła dochodzić do siebie z dala od paparazzi i medialnego szumu. Aktorka unika mediów jak może. Karolina Wajda zdradziła co skłoniło ją do takiej decyzji:

Po prostu tak zadecydowała, a w swoich decyzjach jest bardzo wytrwała. Każdy ma do nich prawo, jak i do życia takiego, jakiego pragnie. A my, cóż, możemy tylko żałować. Ja jednak jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że cały czas mam z mamą bliski kontakt

Dziennikarka, Krystyna Pytlakowska, która przeprowadzała ten wywiad zdradziła, że kiedyś próbowała zaprosić Tyszkiewicz na lunch, ale nie udało jej się to. Wajda powiedziała, że póki co jej mama nie chce się z nikim spotykać i dodała:

Musimy zaczekać. Może odpocznie i zmieni zdanie. Ona sama w ostatniej rozmowie powiedziała, że wszystko jest możliwe, o ile tylko zdrowie jej pozwoli

Cóż, wielka szkoda, ale wiadomym jest, że zdrowie jest najważniejsze. I tego właśnie życzymy Beacie Tyszkiewicz!


Wszystko na temat:

Beata Tyszkiewicz Show-biznes Gwiazdy Celebryci Wszystkie tagiKomentarze: