×

Wyszukaj artykuł

Dobra wiadomość dla fanów!

"Co robimy w ukryciu?" - będzie 3. sezon serialu!

Redakcja Pinbook | 25-05-2020 | skomentuj

"Co robimy w ukryciu?" - będzie 3. sezon serialu!

Materiały promocyjne serialu

Oceń„Co robimy w ukryciu?” to serial, który oparty został o film z 2014 roku. Serial opowiada o życiu trzech wampirów, które od lat egzystowały razem przez setki lat na Staten Island. Mamy tutaj „Nandora The Relentlessa”, który jest wielkim wojownikiem i zdobywcą, który wywodzi się z Imperium Osmańskiego. Jest również awanturniczy „Laszlo” brytyjskiego pochodzenia, a także piękna i uwodzicielska „Nadja”. Po nieoczekiwanej wizycie mrocznego pana i przywódcy, wampirom przypomniane zostanie, że ponad sto lat wcześniej otrzymali zadanie. I to nie byle jakie zadanie! Mają oni doprowadzić do całkowitej dominacji Nowego Świata. Pytanie brzmi - jaki jest najlepszy sposób, aby to zrobić? 

Serial cieszy się sporym uznaniem, więc nikogo nie powinno dziwić, że planuje się 3. sezon serialu! 

 

  Zobacz także  


3. sezon „Co robimy w ukryciu?” 

Twórcami projektu są odpowiedzialni za filmowy oryginał Taika Waititi i Jemaine Clement. Portal Deadline donosi, że produkcja doczeka się 3. Sezonu. Wszystko dlatego, że prezes oryginalnych treści FX Entertainment, Nick Grad, widzi, jak dobre są reakcje krytyków i widowni serialu. W FX uważa się ten serial za jedną z najlepszych propozycji komediowych w telewizji. Ludzie chętnie do niego zasiadają i zastanawiają się, jak dalej potoczą się losy trzech wampirów. W rolach głównych dalej będzie można zobaczyć Harveya Guillena, Kayvana Novaka, Natasię Demetriou i Matta Berry’ego. 

Finał 2. sezonu zaplanowany jest na 10 czerwca, a już wiadomo, że będzie 3. sezon. Czyż to nie wspaniała informacja dla fanów serialu? My już też nie możemy się doczekać! 


Wszystko na temat:

Seriale online Wszystkie tagiKomentarze: