Na podstawie bestsellera

Co kryją jej oczy - nowy miniserial na Netflixie

Materiały promocyjne serialu

Już 17 lutego na platformie Netflix zadebiutuje nowy serial o tytule "Co kryją jej oczy". Brzmi intrygująco, prawda? I taka właśnie będzie ta produkcja. Ci, którzy czytali już książkę (o tym samym tytule), z pewnością wiedzą, czego można się spodziewać... O czym dokładnie jest serial, kto się w nim pojawi? Sprawdźcie najważniejsze informacje o serialu. 

Co kryją jej oczy - nowy serial Netflix 

Serial powstał na podstawie powieści napisanej przez Sarę Pinborough, która zadebiutowała na rynku wydawniczym w 2017 roku. "Co kryją jej oczy" szybko podbiło serca czytelników na całym świecie. I nic dziwnego, ponieważ historia jest mocno nietuzinkowa. 

Serial będzie idealnym odwzorowaniem książki. Amerykański gigant opowie nam więc historię o mrocznych sekretach i o pozornie idealnym małżeństwie, w które wchodzi nowa osoba. 

Produkcja przedstawi nam historię samotnej matki, która niespodziewanie zaczyna romansować z mężczyzną, u którego pracuje. Sprawa mocno komplikuje się, kiedy bohaterka zaczyna również nawiązywać przyjaźń z jego żoną. Wkrótce kobieta wchodzi w romans z mężczyzną, ich więzi zaciskają się, a jej przyjaźń z jego żoną coraz bardziej się pogłębia... Wkrótce zaczyna zgłębiać sekrety "idealnego małżeństwa", odkrywając tam najmroczniejsze sekrety. 

Za serial odpowiedzialny będzie Steve Lightfoot, a przy scenariuszu pracowała również Angela LaManna. Serial produkuje Left Bank Pictures, które odpowiada również za "The Crown". 

W rolach głównych zobaczymy Simonę Brown, Toma Batemana oraz Eve Hewson. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO