Kontynuacja "Milczenia owiec"

Clarice - zwiastun serialu o agentce Starling

Po wielu latach powraca słynna agentka Clarice Starling. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun, który promuje serial, który ma być kontynuacją filmu "Milczenie owiec". Stacja CBS zaprezentowała zwiastun, na którym możemy zobaczyć jak Rebecca Breeds stara się dopasować do tytułowej roli. Jak myślicie - jak sobie poradzi z tym wyzwaniem? 

Zwiastun serialu "Clarice" 

Chociaż z filmu "Milczenie owiec" najbardziej kojarzony jest Hannibal Lecter, grany przez Anthony'ego Hopkinsa - wiele osób na pewno kojarzy niepozorną agentkę FBI Clarice Starling. 

Materiały promocyjne serialu

W oryginale w tę postać wcielała się Jodie Foster. Po trzydziestu latach od "Milczenia owiec" zdecydowano się na zrobienie kontynuacji, aby pokazać, jak potoczyły się dalsze losy agentki. W rolę Clarice wcielać się będzie Rebecca Breeds, a na zwiastunie możemy podejrzeć jak poradziła sobie z tą rolą. 

Wydarzenia z serialu będą w pewien sposób nawiązywać do kultowego filmu, a serial utrzymano w mrocznej konwencji. W serialu będziemy nie tylko podglądać śledztwa prowadzone przez Clarice, ale również nie zabraknie odniesień do historii o poszukiwaniu Buffalo Billa. Cała akcja dzieje się rok po wydarzeniach, które miały miejsce w filmie. 

"Clarice" zadebiutuje 11 lutego 2021 roku na kanale CBS. Póki co nie ma informacji, kiedy pojawi się w Polsce. Ale na dzień dzisiejszy - możecie zobaczyć zwiastun: 

Co sądzicie? 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO