Aktorka stanowczo zareagowała

Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów!

Większość znanych osób ze świata show-biznesu chętnie bierze udział w reklamach. Zarówno w telewizji, jak i internecie nie brakuje reklam ze sławnymi aktorami i celebrytami. Zdarza się jednak czasem, że wizerunki tych osób są wykorzystywane zupełnie bezprawnie. Przekonała się o tym ostatnio aktorka z „M jak miłość”, Katarzyna Cichopek. Jej zdjęcie zostało wykorzystane w ten sposób przez pewnego producenta suplementów diety. Gwiazda postanowiła wydać oświadczenie na Facebooku, w którym ogłosiła, że nie wyraziła zgody na operowanie przez twórców reklamy swoim wizerunkiem:

W związku z licznymi przypadkami bezprawnego wykorzystywania mojego wizerunku, wykradaniem i modyfikowaniem zdjęć z moich kont i profili w mediach społecznościowych, informuję, że nie polecam żadnych produktów, które są publikowane poza moimi oficjalnymi kontami i ostrzegam przed oszustami podszywającymi się pod moją osobę lub posługującymi się moim wizerunkiem w celach osiągnięcia korzyści majątkowych.

AKPA

Aktorka dodała także, że wszelkie zdjęcia i wpisy, które są sygnowane jej nazwiskiem, a pojawiają się poza jej profilami, są dziełem oszustów:

Wszelkie pojawiające się w mediach społecznościowych zdjęcia, kojarzące moją osobę np. z niewiadomego pochodzenia suplementami diety są podrobione, a sprawdzone, polecane i solidne marki prezentuję wyłącznie na stronach oficjalnych.

Katarzyna Cichopek podkreśliła na koniec, że podjęła już odpowiednie kroki prawne w celu wyciągnięcia konsekwencji od nieuczciwych autorów reklam:

Wskazuję, że podjęłam właściwe kroki prawne zmierzające do pociągnięcia sprawców ujawnionych naruszeń do odpowiedzialności prawnej. Wszystkie przypadki naruszania moich dóbr osobistych i bezprawnego wykorzystywania mojego wizerunku do nieuczciwych praktyk rynkowych, spotkają się ze stanowczą reakcją z mojej strony.

Gwiazda serialu „M jak miłość” nie jest niestety jedyną znaną osobą, którą spotkało coś podobnego. W ten sam sposób został już użyty przez oszustów wizerunek, między innymi: Martyny Wojciechowskiej, Małgorzaty Rozenek, Marceliny Zawadzkiej, Marcina Prokopa, Dominiki Kulczyk i Agnieszki Kaczorowskiej.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO