Kiedy obejrzymy kontynuację horroru?

Ciche miejsce 2 - nowa data premiery filmu

Materiały promocyjne filmu

Pandemia koronawirusa odbija się na wszelkich możliwych płaszczyznach. Najbardziej pokrzywdzone są m.in. gastronomia, kluby fitness, ale cierpi przez to również świat kina. Dlatego nieustannie przekładane są różnego rodzaju premiery, a wiele zależy od obostrzeń w danym kraju - w niektórych miejscach do kina iść nie wolno, a w innych otwarte są wszystkie. Przekładanie premier filmów "na lepszy czas" wydaje się więc zasadne. I ponownie spotkało to "Ciche miejsce 2". Tym razem, dla wielu, jest to zmiana na lepsze. 

Ciche miejsce 2 - zmiana daty premiery 

Ruszyły szczepienia, kraje powoli odmrażają gospodarkę, więcej miejsc jest otwieranych. I najwidoczniej dlatego wytwórnia Paramount postanowiła przesunąć premierę "Cichego miejsca 2" na nieco bliższy termin. 

Historia zmiany dat "Cichego miejsca 2" jest bardzo ciekawa. Początkowo film miał debiutować w kinach 20 marca 2020 roku. Pandemia koronawirusa wymusiła zmianę na 20 września 2020 roku, a następnie zdecydowano, że film w kinach będzie można zobaczyć 17 września 2021 roku. Jednak postanowiono, że horror Johna Krasinskiego pojawi się na wielkich ekranach już 28 maja. Oznacza to, że będzie walczył z "Cruellą" o oglądalność. 

O czym będzie "Ciche miejsce 2"? Fabuła prezentuje się w ten sposób: 

W następstwie dramatycznych wydarzeń, które miały miejsce w domu Abbottów, rodzina (Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe) musi stawić czoła temu, co dzieje się poza domem, temu, jak wygląda teraz świat. Wie, że kluczem do przetrwania jest cisza. Idąc w nieznane, Abbottowie szybko przekonają się, że tajemnicze stworzenia, które do ataku prowokuje dźwięk, to nie jedyne zagrożenie... 

Czy druga część będzie tak samo dobra jak pierwsza? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO