× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Tajemnicza śmierć

Ciało mężczyzny znalezione w lesie – czy teren jest skażony?

Redakcja Pinbook | 07-12-2019 | skomentuj

Ciało mężczyzny znalezione w lesie – czy teren jest skażony?

Fotografia poglądowa

Oceń


Makabryczne znalezisko w okolicach Małoszowa (województwo małopolskie). W zalesionym terenie znaleziono ciało mężczyzny, które znajdowało się pobliżu jego auta. O sprawie na razie niewiele wiadomo – służby nie udzielają żadnych informacji i powołują się przy tym na dobro śledztwa. Nie wiadomo nawet kim był odnaleziony mężczyzna – służby nie udzielają żadnych informacji dotyczących tożsamości denata. 

  Zobacz także  


Na ciało mężczyzny natknął się przypadkowy przechodzień. O całej sprawie poinformował  portal internetowy dziennikpolski24.pl. 

Teren jest skażony?

Według nieoficjalnych informacji – policja podejrzewa, że teren może być skażony. To właśnie niebezpieczne substancje miały być powodem śmierci mężczyzny. Na miejscu pracowały niemal wszystkie służby. Nie udzielają one jednak żadnych dodatkowych informacji.

Wszystko na temat:

Wiadomości Śmierć Ciało Wszystkie tagiDodaj komentarz