Kiedy premiera na Player.pl?

Chyłka: Inwigilacja - kiedy nowe odcinki przygód o prawnikach?

Materiały promocyjne serialu

Po raz kolejny możemy powiedzieć - Chyłka powraca! Tym razem w części "Inwigilacja", gdzie będzie jeszcze więcej ostrej jazdy, nałogów, poplątania z pomieszaniem, wrogów i współpracowników. A co najważniejsze - czeka na nią zupełnie nowa sprawa, którą będzie musiała rozwiązać. Czy to będzie dla niej bezpieczne? 

Chyłka: Inwigilacja - kiedy premiera? 

Bez wątpienia seria o Chyłce to najpopularniejsza seria, jaką napisał Remigiusz Mróz. Doczekała się wielu części, a Player.pl niebawem zaprezentuje nam ekranizację 4. tomu o przygodach prawniczki. Ci, którzy nie czytali książek, pod koniec 3. sezonu na pewno przeżyli niemały szok i zastanawiają się co dalej. 4. sezon wyjaśni wszystko. 

Pod koniec 3. sezonu Chyłka decyduje się uciec z Polski. Jednak coś ją tutaj zatrzyma. A nawet nie coś, a ktoś i jego propozycja, na którą Chyłka bez wahania się zgodzi. W końcu dzięki temu zapewni bezpieczeństwo swojej siostrze i jej córce. 

Ale obrona ojca nie będzie jedyną sprawą, jaką Chyłka się zajmie. Przypadnie jej również ciężka sprawa chłopaka, który został zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego. Jak można się spodziewać - Chyłka się nie zawaha, a sprawa przybierze ogromny rozgłos w mediach. 

W obsadzie 4. sezonu zobaczymy oczywiście Magdalenę Cielecką w roli Chyłki, Filipa Pławiaka jako Zordona, Jakuba Gierszała w roli Piotra Langera Juniora, a także Piotra Żurawskiego, Szymona Bobrowskiego, Ireneusza Czopa, Olgę Bołądź i Jerzego Schejbala. W roli chłopaka oskarżonego o terroryzm - Nikodem Rozbicki. A oprócz tego Jacek Poniedziałek, Cezary Pazura czy Szymon Piotr Warszawski. 

Nowe odcinki już od 23 lutego 2021 roku w serwisie Player (dwa pierwsze odcinki). Pozostałe z sześciu odcinków będą pojawiały się na platformie co tydzień. 

Będziecie oglądać? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO