×

Wyszukaj artykuł

Jej nagranie podnosi na duchu!

Agnieszka Chylińska świętuje 25-lecie swojej kariery podczas kwarantanny

Redakcja Pinbook | 16-03-2020 | skomentuj

Agnieszka Chylińska świętuje 25-lecie swojej kariery podczas kwarantanny

AKPA

OceńEpidemia koronawirusa sprawiła, że zostały odwołane wszystkie imprezy masowe, a artyści zmuszeni zostali odwołać swoje planowane występy, koncerty oraz trasy. Wykonawcy, którzy pozostali w domach postanowili jednak nie rezygnować ze swojej aktywności i wiele osób zdecydowało się na transmitowanie swoich koncertów w sieci za pomocą portali społecznościowych. W ten sposób można było już oglądać występ między innymi Ewy Farnej, czy Baranovskiego. W tym trudnym czasie podobny sposób postanowiła nawiązać kontakt ze swoimi fanami Agnieszka Chylińska.

  Zobacz także  


Piosenkarka w tym roku obchodzi 25-lecie swojej kariery. Pandemia przerwała jej trasę koncertową zorganizowaną z tej okazji.

Domowy występ

Chylińska opublikowała na swoim facebookowym profilu nagranie, które stworzyła nie ruszając się ze swojego pokoju. Wykonała na nim swój przebój „Królowa łez”. Swój występ poprzedziła wypowiedzią skierowaną do fanów. Artystka wyraziła żal, że musiała odwołać swoje koncerty w zielonej Górze i Poznaniu. Następnie wyraziła nadzieję, że wszystko się ułoży i że spotka się niebawem z fanami na prawdziwych koncertach:

Cześć. Jestem właśnie w swoim pokoju i nie będę kryć, że jakoś bardzo z tego tytułu nie umieram ze szczęścia, ponieważ mieliśmy zagrać dziś w Zielonej Górze, a wczoraj mieliśmy wystąpić w Poznaniu. Więc siedzę w tym pokoju i zastanawiam się nad tym, jak ten czas dobrze i pozytywnie przeżyć, żeby cieszyć się naszymi wspólnymi spotkaniami w późniejszym czasie, który, mam nadzieję, nadejdzie. (…) Uważam, że wszystko się dobrze skończy.

Piosenkarka stwierdziła także, że nawet w podczas kwarantanny jest blisko ze swoimi fanami:

Pomyślałam, że takie „osobno, ale razem” jest nam dane w takim czasie. W związku z tym chciałabym wraz z moimi kolegami z zespołami zsolidaryzować się z wami w tym czasie i pokazać wam, że nawet jak jesteśmy każdy w swoim pokoju, to jesteśmy w tym razem i razem czekamy na to, co przyniesie kolejny dzień.

  Zobacz także  


Reakcje fanów

Pod nagraniem piosenkarki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, zamieszczonych przez fanów wyraźnie poruszonych jej nagraniem (zachowano pisownię oryginalną):

Jesteście cudowni, chciałabym poznać was kiedyś osobiście, bo oprócz tego, że jesteście muzycznymi świrami, to myślę, że jesteście dobrymi ludźmi!
Dziękuję Wam za tak cudny pomysł. Dużo zdrowia i pozytywów
Agus w ciezkich chwilach jakie teraz nastały dla wszystkich w naszym kraju... potrafisz dac swoim fana iskierkie nadzieji ze mimo wszystkiego odbeda sie koncerty z trasy ja osobiscie czekam na to w Gdańsku. Jesteś kochana potafisz chodz na chwile sprawić swoimi piosenkami uśmiech na twarzy. Jesteś wielka i kochana

Opublikowane przez Agnieszkę Chylińską nagranie dobrze pokazało, jak duże znaczenie mają teraz takie proste gesty.

Zobacz także: Utwory Agnieszki Chylińskiej

Wszystko na temat:

Agnieszka Chylińska Muzyka Gwiazdy Facebook Wirus Epidemia Wszystkie tagiKomentarze: