Skorzystacie z okazji?

„Jurassic World: Dominion” - Chris Pratt daje fanom szansę na stanie się... przekąską dinozaura

Materiały prasowe

Coraz więcej gwiazd dołącza do akcji charytatywnej #AllInChallenge, z której przychody zostaną przekazane organizacjom wspierającym osoby, które zostały najbardziej poszkodowane przez pandemię koronawirusa. Jeszcze niedawno głośno było o tym, że przyłączyli się do niej Robert de Niro i Leonardo DiCaprio, którzy w zamian za przekazanie pieniędzy na szczytny cel, oferowali wylosowanie udziału w nowym filmie Martina Scorsese „Killers of the Flower Moon". Z dosyć podobną inicjatywą wyszedł w ostatnim czasie gwiazdor filmów z serii „Jurassic World” i „Strażnicy galaktyki”, Chris Pratt.

Gwiazdor zaoferował swoim fanom wyjątkową szansę na zostanie pożartym przez dinozaura.

Śmierć w paszczy dinozaura

Chris Pratt w ramach akcji #AllInChallenge ogłosił, że Universal Studios zgodziło się na to, żeby dwie osoby wystąpiły w najnowszym filmie „Jurassic World: Dominion” w roli… ofiar krwiożerczego dinozaura. Żeby otrzymać tę prawdopodobnie jedyną w życiu szansę na wystąpienie w słynnej produkcji, trzeba wziąć udział w aukcji i zaproponować najwyższą kwotę, albo wziąć udział w loterii, na którą najtańszy los można kupić za dziesięć dolarów. Z powodu pandemii koronawirusa na razie nie wiadomo, kiedy ruszą prace nad nowym filmem. Chris Pratt zapewnił jednak, że niezależnie od terminu gwarantuje zwycięzcom udział w produkcji u boku największych gwiazd:

Gwarantuję wam, że będziecie rozpoznawalni, że nie wytną was z tego filmu i że waszą murowaną spuścizną na zawsze będzie to, że zjadł was filmowy dinozaur.

Zwycięzcom losowania zapewniony zostanie przelot na plan i z powrotem. Wszystkie pieniądze, jakie zostaną uzbierane w ramach akcji charytatywnej, zasilą konta fundacji Feeding America, World Central Kitchen, No Kid Hungry i Meals On Wheels, które walczą z głodem spowodowanym pandemią koronawirusa.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO