×

Wyszukaj artykuł

Powrót odtwórcy roli Kapitana Ameryki

Chris Evans wystąpi w thrillerze „Defending Jacob”

Redakcja Pinbook | 27-03-2020 | skomentuj

Chris Evans wystąpi w thrillerze „Defending Jacob”

wikipedia.org

OceńWiele osób kojarzy Chrisa Evansa przede wszystkim z roli superbohatera w serii filmów o Kapitanie Ameryce. Postać grana w nich przez Evansa słynie z tego, że zawsze staje po stronie dobra i stara się zachować czyste sumienie w walce z nawet najbardziej bezwzględnym złem. Rola Kapitana Ameryki przyniosła aktorowi niemały rozgłos i rzeszę fanów. Dla tych ostatnich mamy dobrą wiadomość – aktor wraca właśnie na ekrany w nowej produkcji. Tym razem jednak nie pojawi się ona w kinach, a będzie ją można zobaczyć w na domowych laptopach i w telewizorach.

  Zobacz także  


Chris Evans wystąpi w najnowszym serialu Apple TV+, zatytułowanym „Defending Jacob”. Razem z nim wystąpią w nim między innymi: Michelle Dockery, Jaeden Martell, Cherry Jones, Pablo Schreiber, Sakina Jaffrey, Betty Gabriel i J.K. Simmons. Serial będzie się składał z ośmiu odcinków.

Zobacz także: Opis filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów"

 

O czym będzie nowy serial?

Serial „Defending Jacob” oparty jest na bestsellerowej powieści „W obronie syna” Williama Landaya. Opowiada o historii Andy’ego Barbera, który jest szanowanym w swojej społeczności prokuratorem. Barber ma udane życie, które wiedzie razem z żoną Laurie i 14-letnim synem Jacobem. Pewnego dnia jednak wszystko zaczyna się sypać. W miasteczku, w którym mieszka prokurator dochodzi do wstrząsającej zbrodni – zamordowany zostaje szkolny kolega jego syna Jacoba. Barber zaczyna prowadzić śledztwo, którego wyniki zaczynają go coraz bardziej przerażać. Wszystko wskazuje na to, że mordercą chłopca może być jego własny syn.

Zobaczcie zwiastun nowej produkcji z Chrisem Evansem:


Wszystko na temat:

Chris Evans Seriale Filmy Aktorzy Gwiazdy Celebryci Kino Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: