Powstaną nowe przygody!

Chłopaki z baraków - wielki powrót serialu?

Materiały promocyjne serialu

Wielki powrót "Chłopaków z baraków". Jednak losów Juliana, Ricky'ego i Bubblesa nie będzie można nadal śledzić w formie serialu. Ale ich przygody zostaną wydane w formie komiksu dzięki wydawnictwu Devil's Due Comics. Także jeśli tęsknisz za tą trójką degeneratów prosto z Kanady - na pewno musisz wejść w posiadanie komiksu o nich. 

Powrót "Chłopaków z baraków"

W 2001 roku zadebiutował serial mockumentalny, który przedstawiał historię trzech degeneratów z Kanady. Kilka lat później w Polsce mogliśmy oglądać go dzięki Comedy Central, a teraz dostępny jest w serwisach streamingowych. I Polacy od razu ten serial pokochali. W sumie nic dziwnego... Niektóre sytuacje były mocno znajome! 

W 2021 roku mija 20 lat od premiery pierwszej przygody chłopaków. Dlatego właśnie wydawnictwo Devil's Due Comics postanowił stworzyć komiks, który będzie opowiadał o dalszych losach chłopaków. Jego tytuł to "Trailer Park Boys Get a F#%*!ng Comic Book!". Portal CBR podał, że za projekt odpowiedzą różni artyści, którzy serial znają i są jego wiernymi fanami. 

Szef Devil's Due zapewnia, w oficjalnym oświadczeniu, że wszyscy powinni być zadowoleni. Podkreśla również rolę "sztuczek marketingowych". Jedną z nich jest oddanie głosu w oświadczeniu jednemu z bohaterów - Ricky'emu: 

Oglądaliśmy se te seriale i kreskówki, i powiedziałem do Juliana i Bubblesa, jakim cudem, kurde faja, nie ma jeszcze komiksu o nas? Chodzi mi o to, że j***ny Keanu Reeves ma teraz chyba ze dwa, a nas jest przecież trzech. To znaczy, że powinniśmy mieć… ze trzynaście?

Oprócz oświadczenia, pojawiły się też tam propozycje trzech okładek, które miałyby zdobić pierwszy numer. Póki co nie wiadomo nic więcej, ale jeśli tylko pojawią się jakieś konkrety - poinformujemy was o tym! 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO