Co zobaczymy w finałowym sezonie?

Chilling Adventures of Sabrina - zwiastun finału

Materiały promocyjne serialu

W Sylwestra nie pozostanie nam nic innego jak pożegnać się z Sabriną Spellman, czyli z bohaterką serialu "Chilling Adventures of Sabrina". Cztery sezony - tyle właśnie dane było nam nacieszyć się blond czarownicą. Co dokładnie zobaczymy w finałowym sezonie? Właśnie pokazało się oficjalne promo finałowej serii serialu i... zapowiada się ciekawie! 

Finał "Chilling Adventures of Sabrina" 

Co zobaczymy w serialu? Sabrina obchodzi kolejne urodziny, ale jej impreza zostaje przerwana, kiedy okazuje sie, ze w Greendale pojawiają się "pradawne koszmary". Według Ambrose - świat jeszcze nigdy nie był w takim niebezpieczeństwie. Wszystko dlatego, że nadchodzące postaci wywodzą się z czasów starożytnych, a to oznacza nadejście końca wszystkiego. Sabrina oczywiście rusza do walki. Ale znajduje czas na romansowanie! 

Roberto Aguirre-Sacasa zapowiada, że każdy odcinek finałowej serii będzie jak "mały horror". Będziemy oglądać przygody dwóch Sabrin jednocześnie. Nie zabraknie również intryg, romansów i przerażających potworów. 

Showrunner serialu powiedział dokładnie: 

Bierzemy bardzo, bardzo stare, pierwotne idee związane z horrorem i strachem i napuszczamy je na Sabrinę, Spellmanów i Greendale. I Greendale staje się miejscem pełnych rozmachu bitew pomiędzy dobrem i złem, horrorem i rozsądkiem

W planach był jeszcze 5. sezon serialu, ale Netflix zdecydował się go skasować. Premiera 4. - finałowego sezonu serialu - odbędzie się 31 grudnia na platformie Netflix. 

A teraz obejrzycie sobie zwiastun finału: 

A jeśli chcecie wrzuć się bardziej w serial - polecamy soundtrack z serialu. Znajdziecie tam takie hity jak Blondie - "Atomic" czy "I Wanna Be Yours" - Arctic Monkeys.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO