×

Wyszukaj artykuł

Zaskakująca decyzja

„Chilling Adventures of Sabrina” – Netflix skasował serial! 4. sezon będzie ostatnim

Marta | dnia: 09-07-2020 | skomentuj

„Chilling Adventures of Sabrina” – Netflix skasował serial! 4. sezon będzie ostatnim

"Chilling Adventures of Sabrina"/Materiały prasowe

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Serial „Chilling Adventures of Sabrina” od chwili ukazania się pierwszego sezonu na Netflixie cieszył się dużą popularnością. Produkcja doczekała się łącznie czterech kolejnych odsłon, z których ostatnia wciąż czeka na swoją premierę. Zanim jednak pojawiły się nowe odcinki, platforma ogłosiła, że na na czwartym sezonie zakończy produkcję serialu. Decyzja ta jest o tyle zaskakująca, że czwarty sezon nie był kręcony jako finałowy. Osiem, jak się teraz okazuje finałowych odcinków, zobaczymy pod koniec tego roku. Showrunner serialu Roberto Aguirre-Sacasa wydał specjalne oświadczenie, w którym podziękował wszystkim osobom, które były zaangażowane w produkcję:

Praca nad „Chilling Adventures of Sabrina” od początku była niesamowitym zaszczytem. Obsada, począwszy od Kiernan w roli naszej ulubionej nastoletniej wiedźmy, to czysta radość. Jestem niezmiernie wdzięczny ekipie, scenarzystom, montażystom, asystentom i wszystkim za włożenie tyle miłości w ten mroczny serial marzeń.

  Zobacz także  


Twórca serialu wyraził również wdzięczność dla partnerów z Netflixa, Warner Bros., Berlanti Television oraz Archie Comics, dzięki którym udało się opowiedzieć historię Sabriny w najlepszy możliwy sposób. Stwierdził także, że pomimo smutnych informacji o skasowaniu serialu, nie może się doczekać, aż na Netflixie ukaże się czwarty sezon.

Ostatnie przygody Sabriny

Showrunner zdradził nieco szczegółów fabuły nadchodzącego sezonu. Okazuje się, że tym razem akcja będzie się działa w dwóch światach naraz. Sabrina Spellman, w którą wciela się Kieran Shipka, będzie bowiem łączyć sprawowanie władzy nad piekłem z chodzeniem do szkoły. Nastoletnia czarodziejka będzie to robić jednocześnie, a więc będziemy mogli równolegle obserwować, jak radzi sobie w tych obu płaszczyznach. W serialowym Greendale nie zabraknie kolejnych bitew pomiędzy siłami dobra i zła. Pojawią się też kolejne intrygi knute przez zaciekłych wrogów Sabriny. Podobno w każdym odcinku zobaczymy zupełnie inne monstra, a serce Sabriny znowu przepełni uczucie do Nicka. Poza Kieran Shipką na ekranie ponownie zobaczymy takich aktorów jak Ross Lynch, Chance Perdomo, Lucy Davis, Jaz Sinclair, Michelle Gomes, Adeline Rudolph, Miranda Otto, Richard Coyle oraz Tati Gabrielle.

Do premiery czwartej odsłony „Chilling Adventures of Sabrina” pozostało jeszcze sporo czasu. Podczas oczekiwania na premierę koniecznie obejrzyjcie film „Magical Girl”. Warto również zobaczyć takie produkcje jak „Koko smoko” oraz „Olimp w ogniu”.


Wszystko na temat:

Seriale Netflix Seriale online Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz