×

Wyszukaj artykuł

Kiedy przyjdzie nam się żegnać?

Chilling Adventures of Sabrina - finałowy sezon. Zobacz zwiastun i datę

Patrycja | dnia: 27-10-2020 | skomentuj

Chilling Adventures of Sabrina - finałowy sezon. Zobacz zwiastun i datę

Materiały promocyjne serialu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Mamy dobrą i złą wiadomość dla fanów serialu "Chilling Adventures of Sabrina". Netflix właśnie pokazał zapowiedź do 4. sezonu serialu i zapowiedział, kiedy będziemy mogli go obejrzeć. To ta dobra wiadomość. Ta gorsza to fakt, że jest to ostatni sezon i wkrótce będziemy musili pożegnać się z nastoletnią czarownicą Sabriną. 

Zapowiedź 4. sezonu serialu 

Wkrótce "Chilling Adventures of Sabrina" dołączy do seriali, które zostały przedwcześnie porzucone przed platformę Netflix. Zanim jednak całkowicie zniknie z platformy - dostaniemy jeszcze czwarty sezon, który będzie liczył osiem odcinków. Co zobaczymy w nowym sezonie? Kiedy premiera? 

  Zobacz także  


Jak udało się dowiedzieć - premiera serialu zaplanowana jest na 31 grudnia. Oprócz samej daty w teaserze możemy znaleźć kilka scen, które zdradzają, co może wydarzyć się u Sabriny. Szykuje się sporo niebezpiecznych scen, pełno akcji i wojna - bo nikt nie jest bezpieczny.

Twórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa zapowiedział ostatnio, że każdy odcinek serialu będzie niczym krótkometrażowy horror. Oprócz tego dalej będziemy mieli podwójną Sabrinę! Ponieważ zdecydowała się rządzić piekłem, ale nie rezygnując jednocześnie ze szkoły. 

Szukuje się prawdziwe widowisko. Zobaczcie sami na zapowiedzi: 


Wszystko na temat:

Seriale online Seriale Netflix Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz