×

Wyszukaj artykuł

Zastępowała największe hollywoodzkie gwiazdy

Nie żyje dublerka Nicole Kidman i Sharon Stone. Zamordował ją były mąż

Redakcja Pinbook | 18-02-2020 | skomentuj

Nie żyje dublerka Nicole Kidman i Sharon Stone. Zamordował ją były mąż

instagram.com/zenformulas

OceńCheryl Sanders była jedną z najbardziej znanych amerykańskich kaskaderek, która na planie filmowym zastępowała największe gwiazdy, między innymi Sharon Stone, Nicol Kidman, Sandrę Bullock, Cameron Diaz czy Broke Shields. Kaskaderka specjalizowała się w filmach akcji, ale nikt zapewne nie przypuszczał, że umrze w podobny sposób, jak bohaterowie takich filmów – 59-letnia dublerka zginęła w wyniku strzelaniny. Do tragedii doszło 12 lutego w Yellow Springs w stanie Ohio. Wszystko zaczęło się, gdy Sanders razem z mężem Robertem Reedem Sandersem pojawiła się na podjeździe swojego byłego męża, Lindsay’a Duncana.

  Zobacz także  


Na posesji Duncana wszczęła się awantura. Obecny mąż Sanders w trakcie kłótni napadł na Duncana i jego żonę. Wtedy rozległy się strzały, które okazały się śmiertelne dla kaskaderki i jej partnera.

Śledztwo

Obecnie trwa śledztwo policji w sprawie tragicznej strzelaniny. Zdaniem funkcjonariuszy doszło w tym przypadku do uzasadnionego zabójstwa. Sam Lindsay Duncan również informował na konferencji prasowej, że strzelał działając w samoobronie. Twierdził, że na niego i jego obecną żonę zorganizowano zasadzkę, podczas której mężczyzna ubrany w maskę i bluzę z kapturem rzucił się na nich. Zważając na te okoliczności, najprawdopodobniej Duncanowi nie zostaną postawione zarzuty.

  Zobacz także  


Dorobek Cheryl Sanders

Cheryl Sanders przed pracą kaskaderki kształciła się w sztukach walki i kick-boxingu. Jej debiut na srebrnym ekranie miał miejsce w 1987 roku, gdy wystąpiła w „Śmiercionośnej ślicznotce” razem z Whoopi Goldberg i Samem Elliotem. Słynna dublerka pojawiła się też między innymi w takich filmach, jak: „Powrót do przyszłości II”, „Ptaszek na uwięzi”, „Szklana pułapka 2”, „Zabójcza broń 3”, czy „Aniołki Charliego”. Ostatni raz zagrała w filmie „Mroczny zakątek” z 2015 roku, w którym była dublerką Charlize Therone.

Wszystko na temat:

Śmierć Gwiazdy Strzelanina USA Filmy Aktorzy Wszystkie tagiKomentarze: